گروه: اخبار استان خبر: 78983 / تاریخ انتشار : 1395/8/7 ساعت : 14:13
امام جمعه شهرستان لنده:

مردم از عدم تحقق وعده های مسئولان بسیارنگران هستند

امام جمعه شهرستان لنده گفت: مردم از عدم تحقق وعده های مسئولان در خصوص مسائل اقتصادی، فرهنگی و از این قبیل به خصوص حوزه فرهنگ نگران هستند و حق دارند نسبت به آینده فرزندان خود نگران باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی به حماسه آفرینی دانش آموزان به خصوص شهید محمد حسین فهمیده اشاره کرد و گفت: شهید محمد حسین فهمیده، عاشق اندیشه و طریق راستین امام راحل(ره) بود به طوری که با اقدام مجاهدانه خویش امام خمینی(ره) آن را رهبر انقلاب نامید.

وی افزود: به جهت مجاهدت ها و رشادت های این دانش آموز 13ساله است که همه ساله هفته ای به نام هفته بسیج دانش آموزی با رویکرد استکبار ستیزی برگزار می شود.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: شکل و نوع ایثار گری شهید محمد حسین فهمیده باعث مانایی و ماندگاری این شهید والا مقام شده است.

وی تاکیدکرد: مجاهدت های شهید فهمیده ها حاصل تربیت صحیح و اسلامی مادران شهیدانی است که بسیجیانی با اندیشه های پاک و انقلابی تربیت کرده و در میدان نبرد آنان را برای حفظ اسلام هدیه داده اند.

خطیب جمعه شهرستان لنده با اشاره به ترور اولین شهید محراب حضرت آیت الله سید محمد تقی قاضی طباطبایی  گفت: حضرت آیت الله سید محمد تقی قاضی طباطبایی در سال 58 توسط منافقی کوردل به دلیل روشنگری های این خطیب جمعه به شهادت رسید.

وی افزود: ایستادگی در برابر دشمن و آگاهسازی و روشنگری شهید طباطبایی باعث شد که منافقان تاب این همه روشنگری را نداشته و وی را به شهادت برسانند.

محمودی اصل گفت: نمازجمعه قرارگاه تبین واقعیت های جامعه به خصوص جهان اسلام است که باید به بهترین شکل ممکن بیان شوند.

وی به اظهار نظر برخی مسئولان در خصوص ائمه جمعه اشاره کرد وگفت: بیان واقعیت ها و حقیقت های جامعه از مهمترین وظایف ائمه جمعه در سراسر کشور است و در این باب هیچ خط و مشی و گروه سیاسی لحاظ نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان لنده تاکید کرد: تربیون نماز جمعه برای بیان مسائل و مشکلات کشور به دور از مسائل سیاسی است.

وی تاکیدکرد: مسئولان باید بدانند که مردم از وضعیت معیشتی حاکم در فضای جامعه بسیار نگران و گلایه مند هستند.

محمودی اصل گفت: مردم از عدم تحقق وعده های مسئولان در خصوص مسائل اقتصادی، فرهنگی و از این قبیل به خصوص حوزه فرهنگ نگران هستند و حق دارند نسبت به آینده فرزندان خود نگران باشند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده به 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اشاره کرد وگفت: چند مناسبت مهم استکبار ستیزی را در روز 13 آبان ماه داریم که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(1358) است که اهمیت این روز را چند برابر کرده است.

وی تاکیدکرد: باتوجه به وضعیت حساس کنونی از همه مردم شریف ایران اسلامی به خصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان لنده جهت هرچه باشکوه تر برگزارشدن این مراسم دعوت به عمل می آید.

امام جمعه شهرستان لنده به قطعی چندین روزه آب در این شهر نیز اشاره کرد وگفت: علی رغم پیگیری ها و تلاش های مسئولان حوزه آب وفاضلاب و به دلیل مشکلات کم آبی چندین روز در شهر لنده شاهد قطعی آب بوده ایم که از مردم و مسئولان تقاضا مندیم که نسبت به مصرف بهینه و صرفه جویی آب تلاش کنند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.