گروه: اخبار استان خبر: 78817 / تاریخ انتشار : 1395/8/3 ساعت : 16:46
پیش از ظهر امروز برگزار شد:

انتخابات شورای دانش آموزی با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش استان+تصاویر

با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش،فرماندار چرام و مسئولان شهرستانی انتخابات شورای دانش آموزی در چرام برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  پیش از ظهر امروز  با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش،فرماندار چرام و مسئولان شهرستانی  انتخابات شورای دانش آموزی در چرام برگزار شد.

 

در حاشیه این گزارش بهاءالدین ملک حسینی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش  استان در این مراسم با اشاره به اهداف انتخابات شورای دانش آموزی گفت:از اهداف این انتخابات تقویت خودباوری و اعتماد به نفس و همچنین مشارکت و مسئولیت پذیری است.

 

وی افزود:دیگر اهداف این انتخابات تقویت روحیه ی انتقادپذیری است که ما تحمل انتقاد دیگران را نداریم و ما باید با ایجاد این نگرش در شوای دانش آموزی روحیه نقد پذیری را  تقویت کنیم.

 

 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش  استان اضافه کرد: توجه عملی به مطالبات و خواسته های دانش آموزان،توسعه و بهبود نظام تصمیم سازی از طریق دانش آموزان از دیگر اهداف شورای دانش آموزی است.

 

 

وی در آخر به رئیس شورای دانش آموزی اشاره کرد و گفت:انشالله پس از پایان رای گیری و مشخص شدن اعضای شورا ، رئیس شورای دانش آموزی مدارس می توانند با شرکت در انتخابات مجمع شورای دانش آموزی استان دونفر از این اعضا را بعنوان نمایندگان مجلس دانش آموزی انتخاب نمایند.

 

انتهای پیام/ح

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.