گروه: اخبار استان خبر: 78300 / تاریخ انتشار : 1395/7/18 ساعت : 18:15
به مناسبت هفته جهانی کودک برگزارشد:

کارناوال سلامت کودکان در لنده+تصاویر

کارنوال سلامت کودکان به مناسبت هفته جهانی کودک با شعار" کودکان تشنه آموزش ونوازش هستند" دریکی از مهدهای کودک شهر لنده باحضور مسئولان و خردسالان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، هفته جهانی کودک فرصتی است برای احترام گذاشتن به حقوق کودکان و آموزش بهینه آنان برای ورود به دوره سنی بالاتر است که با این رویکرد علاوه بر شخصیت بخشی به آنان می توان جایگاه خوبی برای آنها نیز در جامعه ایجاد کرد.

به منظور احترام گذاشتن به حقوق کودکان امروز توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با همکاری پلیس راهور این شهرستان کارنوالی با شعار شعار" کودکان تشنه آموزش ونوازش هستند" به نمایندگی از مهدهای کودک شهرستان لنده در مهدکودک دارا و سارا این شهر باحضور مسئولان و خردسالان برگزارشد.

در این کارناوال ابتدا سرگرد دانا معماری رئیس پلیس راهور شهرستان لنده ضمن آموزش های اولیه همگانی راهنمایی و رانندگی شیوه های عبور از خیابان و حرکت در پیاده روها و کات لازم ایمنی در هنگام ورود و خروج از مهد و خیابان ها را به کودکان آموزش داد و سپس با حضور در خیابان شهیدرجایی  تا میدان امام خمینی(ره) شهرلنده کودکان علاوه بر راه اندازی کارنوال سلامت شیوه های عبور از خیابان و پیاده روها را به صورت عملی انجام داده اند.

این کارنوال به منظور آشنایی بیشتر کودکان با سلامت و آموزش همگانی قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهرستان لنده برگزارشد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.