گروه: اخبار استان خبر: 77789 / تاریخ انتشار : 1395/7/5 ساعت : 18:23
قاضی زاده هاشمی در گچساران:

وعده وزیر بهداشت برای افتتاح دو بیمارستان در یاسوج و گچساران

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تکمیل بیمارستان های نیمه تمام کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه بیمارستان در شهرهای گچساران و یاسوج در حال ساخت است که بیمارستان 96 تختخوابی گچساران امسال و بیمارستان 200 تختخوابی شهید دکتر جلیل یاسوج نیز تا قبل از پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،دکتر حسن قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه در گچساران با بیا اینکه 10 هزار میلیارد ریال از محل ارزش افزوده یک درصد حوزه سلامت، برای تکمیل بیمارستان های نیمه تمام کشور اختصاص یافته است،اظهار کرد: اعتبارات دیگری نیز از طریق وزارت راه و شهرسازی برای ساخت بیمارستان های کشور اضافه می شود.

وی گفت: 21 هزار تخت بیمارستانی تا پایان دولت تدبیر و امید به ظرفیت بیمارستان های کشور افزوده خواهد شد. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تکمیل بیمارستان های نیمه تمام کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: سه بیمارستان در شهرستان های گچساران و یاسوج در حال ساخت است که بیمارستان 96 تختخوابی گچساران در سالجاری و بیمارستان 200 تختخوابی شهید دکتر جلیل یاسوج نیز تا قبل از پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد. 
هاشمی با اشاره به وجود زیرساخت های بیمارستانی برای خدمات رسانی مطلوب به درمان و سلامت مردم ابراز کرد: عزم دولت برای ارتقای زیرساخت های درمانی جدی است.

ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهید دکتر جلیل یاسوج در شش بلوک در سال ۸۶ و در دولت نهم شروع شد.

شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق فرودگاه دوگنبدان گچساران به شهرستان بهبهان خوزستان سفر کرده است. /ایرنا

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.