گروه: اخبار استان خبر: 77580 / تاریخ انتشار : 1395/7/1 ساعت : 09:49

واکنش بزرگواری به سوء استفاده عده ای خاص از جنگ تحمیلی

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در کانال تلگرام خود از حاشیه رفتن رزمندگان و ایثارگران واقعی و سوء استفاده عده ای خاص از جنگ تحمیلی در کشور انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در صفحه تلگرام شخصی خود از به حاشیه رفتن رزمندگان و ایثارگران واقعی و سوء استفاده عده ای خاص از جنگ تحمیلی در کشور انتقاد کرد.

متن این یادداشت به شکل زیر در کانال تلگرام سید علی محمد بزرگواری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لاحول و لا قوه الا بالله العَلی العَظیم

دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هشت ساله را آنانی درک کرده و می کنند که میدان های پر از مین و کانال های مرگ بار پر از سیم های خاردار و باتلاق های خفه کننده را در نوردیدند، آنانی که روبروی چهار لول های در حال شلیک ایستادند و آر پی جی را بر دوش گذاشتند و با شلیک خود آن چهار لول را خفه کردند تا خط دشمن شکست و دیگر رزمندگان تکبیر گویان  سنگرهای دشمن را یکی پس از دیگری فتح نمودند.

 

آنانی درک کرده و می کنند که با بدن های معیوب و ریه های شیمیایی و نفس های گرفته همواره خاطرات مظلومیت خود و یاران شهیدشان را مرور می کنند و آماده اند تا ما بقی جسم معیوب خود را در راه امام و انقلاب اسلامی به فرمان رهبری عزیز خود فدا نمایند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که سیاه چال های مخوف اردوگاه های عراقی را گذرانده اند و درد دل های وحشتناکی از آن ظلمتکده های نوادگان عبیداله و حجاج بن یوسف ثقفی دارند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که گرمای سوزان بیش از پنجاه درجه خوزستان و سرمای استخوان سوز کوه ها و شیارهای کردستان را درک کرده اند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که جنازه پاره پاره عزیزان خود را در بغل گرفته اند یا هنوز چشم به راهند تا خبری از دلبندان خود بشنوند .

 

آنانی درک کرده و می کنند که به عنوان آزاده یا جانباز و یا خانواده شهید و ایثارگر صاحب فرزندانی تحصیل کرده اند ولی فرزندان آن ها به خاطر بیکاری و عدم اشتغال،  پیش چشم آنان به شکل های مختلف پر پر می شوند.

 

خلاصه دفاع مقدس را آنانی درک کرده و می کنند که مظلومانه و گمنامانه شاهد کسانی اند که  از دور دستی بر آتش داشته یا نداشته اند ولی درجایگاه های مختلف و حتی در لباس های مقدسی صاحب حقوق های نجومی گشته و فرزندان آن ها به عنوان آقا زاده صاحب مدارج عالیه و رفاهیات فروان شده اند.

 

این دردی است که از همه دردها بیشتر خانواده های شهدا و ایثار گران و درک کنندگان دفاع مقدس را زجر می دهد  که چرا در حکومتی که ادعای علوی بودن را دارد این چنین باشد؟

 

والسلام علیکم و رحمت الله

سید علی محمد بزرگواری ، ۳۱/ ۶/ ۱۳۹۵

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.