گروه: اخبار استان خبر: 77177 / تاریخ انتشار : 1395/6/23 ساعت : 13:55
مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

کارگاه آموزشی خبرنگاری حرفه ای در استان برگزار می شود + جزئیات

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاری در هفته پایانی مهر ماه سال جاری در یاسوج خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قربانعلی حسن‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ارتقاء سطح دانش و آگاهی های خوانندگان، موجب افزایش توقعات مردم از مطبوعات شده است،گفت: درواقع نشریاتی مورد توجه قرار می گیرند که در تمام زمینه های اجتماعی،سیاسی و فرهنگی مسایل جدی و کامل را مطرح می کنند.

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمدافزود:در همین راستا بسیج رسانه استان برگزاری یک کارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاری را دردستور کار خود قرار داده است.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را تربیت و کادر سازی خبرنگاران انقلابی و متعهد دانست و افزود:نقش آفرینی خبرنگاران آموزش دیده در عرصه رسانه استان وتقویت روحیه بسیجی در بین خبرنگاران از دیگر اهداف این کارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاری است.

حسن زاده تصریح کرد:مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در این دوره آموزشی شامل یک قطعه عکس سه در چهار،فتوکپی شناسنامه و کارت ملی است که علاقه مندان به شرکت می توانند مدارک خود را به بسیج رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد واقع در کنگره شهدای استان تحویل دهند.

 وی افزود:این کارگاه آموزشی طی دو روز و در هفته پایانی مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/م.غ/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.