گروه: اخبار استان خبر: 76987 / تاریخ انتشار : 1395/6/18 ساعت : 08:48

بی توجهی مسئولان بهمئی به دهستان کفشکنان/ حال و روز تنها سالن ورزشی کفشکنان در دولت تدبیر وامید

تنها سالن ورزشی دهستان کفشکنان بهمئی در عمر سه ساله دولت تدبیر و امید حتی یک ریال هم اعتبار دریافت نکرد و تنها با همان پیشرفت فیزیکی 20درصدی دولت قبل به حال خود رها شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛دهستان کفشکنان بهمئی مطابق آمار رسمی سرشماری نفوس و مسکن سال 1390دارای تعداد 432 خانوار با 1700نفر جمعیت است که از هر گونه امکانات ورزشی محروم می باشد.

 

جوانان کفشکنانی برای انجام فعالیت های ورزشی مجبور به نوبت گیری در سالن شهر تازه تاسیس تشان هستند.

 

جمعی از اهالی دهستان کفشکنان از بی توجهی دولتمردان به امر ورزش این دهستان گلایه مند هستند و در این زمینه به خبرنگار آوای ماغر گفتند:  در سالیان قبل در زمان دولت آقای احمدی نژاد یک سالن ورزشی در روستای کفش کنان که مرکز این دهستان میباشد، کلنگ زنی  شد که همان زمان تا بیست درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما بعد از گذشت سه سال از دولت تدبیر و امید هنوز یک ریال در این پروژه اعتبار تخصیص داده نشد.

 

مردم روستا از دیدگاه دولتمردان مبنی بر نداشتن توجیه اقتصادی این پروژه ابراز نگرانی کردند و گفتند: آیا زمانی که مردم روستا  با گذاشتن پول یارانه خود  اقدام به خرید این زمین جهت احداث سالن ورزشی به مبلغ چهارصد میلیون ریال کردند، برای آنها توجیه اقتصادی داشت؟ چطور در همان زمان دولتمردان بدون توجه به داشتن توجیه اقتصادی این پروژه را کلنگ زنی کرده و تا 20درصد به پیش بردند؟

 

 جمعی از اهالی روستای کفشکنان بهمئی  دولتمردان را به ترجیح دیدگاه عدالت محور به جای توسعه محور توصیه کردند و خواهان حمایت همه جانبه مردم ولایتمدار کفشکنان شدند و گفتند: آیا جوانان این منطقه که نزدیک به 30شهید والامقام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد، لیاقت داشتن یک سالن ورزشی را ندارند که مجبور نباشند فاصله پانزده  کیلومتری تا شهر تشان را طی کنند تا بتوانند در سالن آن شهر فعالیت ورزشی کنند.

 

به گزارش خبرنگار آوای ماغر دهستان کفشکنان بهمئی از 14روستا تشکیل شده است که 8 روستای آن به دلایل مختلف یا خالی از سکنه شده و یا جمعیتی کمتر از 3خانوار دارد که محرومیت و بی توجهی مسئولان هم می تواند در بروز این امر موثر باشد.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.