گروه: اخبار استان خبر: 76971 / تاریخ انتشار : 1395/6/17 ساعت : 15:40

پنجمین نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

نشست هماهنگی برگزاری کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد با حضور آیت ملک حسینی رئیس برگزاری کنگره ملی سرداران و امیران کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پنجمین نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد با حضور حضرت آیته الله ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس شورای خبرگان رهبری،سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان، سید موسی خادمی استاندار استان و معاونین وی و مسئولین کمیته های 16گانه برگزاری بزرگترین اجلاسیه شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در ابتدای این نشست هماهنگی، برگزاری کنگره ملی شهدای استان رایکی از بزرگترین رخدادهای فرهنگی استان در چند سال اخیردانست و گفت: برگزاری کنگره ملی و بزرگ سرداران و شهدای استان می تواند برگ زرینی از افتخار افرینی های مردان این سرزمین را به جامعه و کشور نشان دهد.

 

دیدار خانواده های شهدای استان با مقام معظم رهبری

سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی یکی از موهبات برگزاری این کنگره ملی را دیدار خانواده شهداء استان با مقام معظم رهبری دانست و افزود: همزمان با برگزاری این کنگره خانواده های شهدای استان با حضور مسئولین به دیدار رهبر معظم انقلاب شرف فرما خواهند شد.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد به همکاری قابل تحسین مسئولان استانی برای برگزاری این کنگره اشاره کردو گفت: همه کسانی که در برگزاری این اجلاسیه نقش دارند باید شکر گذار باشند که خادم الشهداء هستند و باید بدانند که این افتخار نصیب هر شخصی نخواهدشد.

 

بوعلی به برنامه اجرایی و مصوب شده این کنگره بزرگ اشاره کرد و گفت: نصب تندیس های و المان های دفاع مقدس در مرکز استان، نصب تمثال شهداء، ایجاد نمایشگاه دفاع مقدس از جمله برنامه های اجرا شده تا زمان برگزاری این کنگره ملی و بزرگ در استان است.

 

 

---
 
انتهای پیام/ر/د
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.