گروه: باشت خبر: 76737 / تاریخ انتشار : 1395/6/13 ساعت : 09:18

اداره ورزش و جوانان باشت نسبت به خبر باشت نیوز واکنش نشان داد+متن جوابیه

اداره ورزش و جوانان باشت نسبت به درج یکی از خبرهای این پایگاه خبری با عنوان «محرومیت سالن های ورزشی عمومی باشت از حداقل امکانات» واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری باشت نیوز، در پی انتشار خبری با عنوان «محرومیت سالن های ورزشی عمومی باشت از حداقل امکانات» توسط این پایگاه خبری، اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت طی نامه ای، جوابیه ای منتشر که عیناً انعکاس داده شده است.

 

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری باشت نیوز (خامی)

با سلام

 

با تشکر از زحمات شما و آرزوی توفیق در عرصه حساس تنویر افکار عمومی.

 

احتراما پیرو خبر منتشر شده در سایت وزین شما با عنوان ”نارضایتی جوانان باشتی از نداشتن یک سالن مجهز؛ محرومیت سالن های ورزشی عمومی باشت از حداقل امکانات” و با احترام به نظرات خوانندگان محترم موارد ذیل جهت استحضار همشهریان عزیزارسال می گردد:

 

در ابتدا لازم می دانیم که در خصوص استخر شهر باشت مطلبی به عرض رسانده شود، در خصوص این استخر اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت و هیات شنا با نصب بنر و اطلاع رسانی در سطح شهر اقدام که هیچ فرد حقیقی یا حقوقی جهت واگذاری اعلام آمادگی نموده است.

 

در بحث عدم روشنایی سالن تختنی شهر باشت، چون این سالن در اختیار بخش خصوصی و مستاجر میباشد  و تا کنون از سوی ورزشکاران هیچ گونه اعتراضی نسبت به روشنایی مکان مورد نظر صورت نگرفته ما  تذکر خود را به مستاجر در قبال روشنایی و هر گونه کم کسری اعلام نموده  و در صورت رعایت نکردن نسبت به موارد قانونی اقدام  خواهیم نمود.

 

در خصوص سیستم سرمایشی با توجه به قدیمی بودن سالن و عدم رعایت استاندارد های لازم در این مکان نسب سیستم سرمایشی و اضافه کردن فضا جهت ساخت رختکن هیچ گونه اقدامی نمی توان صورت داد.

 

در پایان لازم است از اطلاع رسانی ها و پوشش خبرهای شهرستان به ویژه در حوزه ورزش در پایگاه خبری باشت نیوز تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/ک/200

فاضل کامران
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.