گروه: گچساران خبر: 66565 / تاریخ انتشار : 1395/6/8 ساعت : 21:28

خبری که شهرک گلستان گچساران را نجات داد+تصاویر

پس از گذشته چند سال از وضعیت نامناسب بلوار و کوچه های شهرک گلستان گچساران که به دلیل نیمه کاره رها شدن، مشکلات زیادی برای ساکنان این شهرک به وجود آورده بود، حال شهرداری گچساران شروع به فعالیت برای ساماندهی و آسفالت این شهرک کرد.آسفالت این شهرک کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سال گذشته گزارشی از بلوار خاکی گلستان گچساران منتشر کرد.(اینجابخوانید)این بلوارو خیابان های خاکی این شهرک چند سالی بود که به صورت نیمه کاره رها شده و مشکلات زیادی را برای شهروندان این منطقه  از شهرایجادکرده بود.

 

 

گرد و غبار ناشی از عبور و مرور وسایل نقلیه، نداشتن روشنایی در بلوار و عدم ورود تاکسی ها به شهرک به دلیل خاکی بودن راه از مواردی است که شهروندان این شهرک به عنوان مشکلات خود به این پایگاه خبری تحلیلی گفته بودند.

 

 

 پس از گذشت یکسال و اندی از این گزارش و طبق وعده قبلی آقای شهرداربه شهروندان این منطقه ؛حال شهرداری گچساران ادوات و ماشین آلات خود را به روی بلوار، خیابان ها و کوچه های این شهرک آورده  و زیرسازی و آسفالت این منطقه از شهر را آغاز کرده است.

 

 

 

یک وجب گلستان خاکی نخواهد نماند

اردلان زینل زاده شهردارگچساران در خصوص ساماندهی شهرک گلستان، گفت:عملیات آسفالت بلوار گلستان و کوچه‌های متصل به بلوار اصلی گلستان آغاز شده است وبا حضور در این شهرک از نزدیک بر روند آسفالت این منطقه بازدید به عمل آمد و به زودی کار آن به اتمام خواهد رسید.

 

 

وی افزود: بر اساس برآورد انجام شده۵۰ هزار متر مربع حجم کاری در این منطقه است که تا پایان شهریور ماه هم بلوار و هم کوچه‌های مرتبط به آن آسفالت خواهند شدواین اطمینان خاطر را به همشهریان در این منطقه خواهیم داد که یک وجب گلستان خاکی نخواهد نماند.

 

شهردار گچساران اظهارکرد:بر اساس قولی که به مردم این منطقه داده‌ایم مجموعه شهرداری با تمام توان کار آسفالت منطقه گلستان را انجام خواهد داد.

 

 

وی با بیان اینکه در گچساران هنوز زیرساخت‌هایی وجود دارند که ساخته و آماده نشده‌‌اند، افزود: ما نیز در شهرداری با همین بضاعت کمی که داریم همه تلاش خود را برای ایجاد زیرساخت‌ها بر اساس اولویت انجام خواهیم داد.

 

 

شهردار گچساران در ادامه از خبرنگاران و اصحاب رسانه که در یاری رساندن به مسئولین شهری برای خدمتگزاری هر چه بهتر به شهروندان این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.