گروه: اخبار استان خبر: 66294 / تاریخ انتشار : 1395/6/2 ساعت : 23:13
با حضور مسئولان استانی صورت گرفت:

بهره برداری ساختمان ویژه ملاقات خانواده‌های زندانیان زندان یاسوج+ تصاویر

ساختمان ویژه ملاقات خانوداه‌های زندانیان زندان یاسوج با حضور رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمدبه بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور رئیس کل دادگستری ، دادستان ، معاونین ستادی و مدیر کل زندانها ی کهگیلویه وبویراحمدسالن انتظار خانواده های مددجویان و دفتر کار قاضی ناظر زندان با زیر بنایی بالغ بر ۳۳۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمددر این آئین با تقدیر از فعالیت و زحمات بی دریغ مدیر کل زندانها وی را فردی لایق و توانا خواند و اظهار داشت: در مدیریت زندانها زحمات زیاد و قابل تحسینی اجراء می شود که جا دارد به مصداق حدیث قدسی از زحمات و اهتمام جدی آقای فلاحتی تقدیر و تشکر شود.


وی افزود: سالن انتظار خانواده ها مصداق حقیقی تکریم و تعزیز ارباب رجوع بوده که با بهره برداری از این سالن و امکانات خوب آن هم به خانواده زندانی احترام گذاشته و هم حقوق شهروندی را به مصداق مطلوب آن رعایت نموده اند.


رئیس شورای قضایی استان گفت: نباید اینطور تلقی شود که چون فردی عمل منافی عفت و منافی اخلاق انجام داده پس او و خانواده اش منفور است لیکن باید برای سر خوردگی آنان به طور ویژه با امکانات اینچنینی تکریم و احترام گردند.


حجت الاسلام مزارعی با افتتاح دفتر کار قاضی ناظر این دفتر را در خور شأن خواند و تصریح کرد: قاضی که خود ملجاء و پناهگاه خانواده زندانی است باید در جایی مناسب خدمت نماید که این دفتر کار، مکان مناسب و مطلوبی برای خدمت است.


رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد افزود: قاضی ناظر باید پناهگاهی برای خانواده و زندانی باشد و سختگیری نابجا باعث تنش می شود لذا با مدیریت خوب باعث کاهش آسیب شود.


این مقام ارشد قضایی استان بیان کرد:اگر قاضی و مجموعه زندانها خانواده زندانی و زندانی را تکریم نمایند و با سعه صدر مشکلات آنان را گوش نمایند بسیاری از مشکلات زندان و خانواده های آنان مرتفع خواهد شد.


وی خطاب به قاضی ناظر تصریح کرد: آسیبهایی که برای خانواده های زندانی مترتب است باید با همکاری و تعامل بیشتر در پیگیری مشکلات آنان اهتمام بیشتری بعمل آورید که این کار به صواب بیشتر است.


مدیر کل زندانها نیز با تقدیر از حضور و توجه ویژه مجموعه قضایی گفت: اگر حمایت و تعامل با دادگستری و دیگر دستگاهها وابسته قوه نبود ما نیز قادر به امور محوله نبودیم .


علی عباس فلاحتی مطلق افزود: با تلاش همکاران خود توانسته ایم این مجموعه رفاهی را برای خانوده های زندانیان با کمترین هزینه به اتمام برسانیم که اگر به پیمانکار داده بودیم قطعا هزینه های ساخت سه برابر شده بود.


وی تصریح کرد: برای ساخت این مجموعه ۳۳۰ متری اعتباری نزدیک به ۲۵۶ میلیون تومان هزینه شده که با مصالح خوب و محکم ، تسریع در کار و نظارت مستقیم و روزانه اینجانب این مجموعه تکمیل و به بهره برداری رسید.

 
 
 
---

 انتهای پیام/م.غ

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.