گروه: باشت خبر: 66289 / تاریخ انتشار : 1395/6/3 ساعت : 09:13
فرمانده سپاه باشت:

همایش ائمه جمعه و فرماندهان حوزه های مقاومت در باشت برگزار شد+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه باشت در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعت و فرماندهان حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های این شهرستان گفت: بسیج بازوی توانمند امام جماعت در مسجد است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری باشت نیوز، سرهنگ پاسدار سید علی رضازاده در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعت و فرماندهان حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های این شهرستان که در کانون پرورش فکری باشت برگزار شده بود، گفت: در طول مبارزات دویست سال گذشته ملت ایران مساجد همیشه پایگاه اصلی انقلابیون بود.

 

وی با اشاره به سخن امام راحل که، مساجد پایگاه اصلی بسیج  است، افزود: مساجد با وجود پایگاه های مقاومت بسیج می توانند نقش بسیار خوبی در فعالیت های فرهنگی و تقویت بصیرت جوانان داشته باشند.

 

فرمانده سپاه ناحیه باشت با بیان اینکه، ما باید علاوه بر ساختن مساجد به فکر ساختن جوانان مسجدی نیز باشیم، تصریح کرد: استفاده از توانمندی های بسیج در مساجد مشکل گشاست.

 

رضازاده گفت: قوی ترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم تفکر مسجد انقلابی است.

 

وی در ادامه به مؤلفه های بسیح مساجد که آن را از دیگر اقشار بسیج متماز می کند، اشاره کرد و بیان داشت: در بسیج مساجد همه گروه از اقشار مختلف مردم حضور دارند که می تواند از ظرفیت های آنان استفاده کرد، فاصله پایگاه بسیج مساجد تا محل سکونت افراد بسیار اندک است، امکان حضور اعضای یک خانواده در بسیج و در تمامی سنین مختلف از جمله مهمترین ویژگی های بسیج مساجد است.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/ک308
فاضل کامران
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.