گروه: باشت خبر: 66287 / تاریخ انتشار : 1395/6/3 ساعت : 08:37

فرماندار باشت در پیامی هفته دولت را تبریک گفت

بی شک این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شود تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار تدبیر و امید فراهم آید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری باشت نیوز، فرماندار باشت در پیامی هفته دولت را به ملت بزرگ ایران و دولتمردان کشور تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

 

فرا رسیدن هفته دولت را که مزین به نام و یاد شهیدان والا مقام رجـایی و بـاهـنـر است، گرامی میداریم؛

 

هفته ای که در واقع نمادی جهت پاسداشت حماسه آفرینی دلاور مردانی است که با ایثار و گذشت و خدمت صادقانه به ملت، برگ زرینی در دفتر افتخارات میهن اسلامی به یادگار گذاشتند و همچنین چهارم شهریور ماه که مصادف با روز " کـارمـنـد" می باشد را به همه کارمندان متعهد و خدوم کشور و بخصوص دولتمردان پرتلاش و متعهد استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی شک این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شود تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار تدبیر و امید فراهم آید و امید است تمام مسئولان و مدیران با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه علم و دانش و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم آورند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهیدان والا مقام، هفته دولت را به ملت بزرگ ایران وهمه دولتمردان خدوم و مجموعه اداری و اجرایی کشور تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال سلامتی، بهروزی و توفیق تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

انتهای پیام/د

فاضل کامران
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.