گروه: اخبار استان خبر: 66132 / تاریخ انتشار : 1395/5/30 ساعت : 12:24

برگزیدگان مسابقات رباتیک استان به مسابقات کشوری اعزام می شود

دبیر اجرایی مسابقات رباتیک استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: برگزیدگان مسابقات جام سرداران ایل استان در رشته های فوتبالیست و جنگجو به مسابقات کشوری که در نیمه دوم امسال در شیراز برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،میثم محمدی دبیر اجرایی مسابقات رباتیک استانی گفت: مسابقات رباتیک استان با حضور 69 تیم ربات جنگجو و 16 تیم ربات فوتبالیست از سراسر استان  28 مرداد امسال در پارک ساحلی یاسوج برگزار شد.

وی ادامه داد: این مسابقات در رده های سنی جوان و نوجوان برگزار و بیشتر شرکت کنندگان در این مسابقات از شهرستان های کهگیلویه،گچساران و بویراحمد بودند.

محمدی اظهار داشت: در ابتدای مسابقات وزن کشی رباتهای شرکت کننده در دو رشته انجام گردید و سپس تذکرات لازم در خصوص اصلاح رباتها به شرکت کنندگان داده شد. بعد از وزن کشی مراسم افتتاحیه از ساعت 18.45 با حضور مسئولین استانی و والدین برگزار شد.

زمان ثبت نام برای این دور از مسابقات از اردیبهشت امسال آغاز و تا 22 مرداد ماه 1395 به طول انجامید.

دبیر اجرایی مسابقات رباتیک استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: برگزیدگان  مسابقات جام سرداران ایل  استان در رشته های فوتبالیست و جنگجو به مسابقات کشوری که در نیمه دوم امسال در شیراز برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

قرار است از نفرات برگزیده در مراسم اختتامیه ای با حضور یکی از مسئولان استانی شود.

گفتنی است در حاشیه این مسابقات برنامه های مفرحی جهت تقویت روحیه شرکت کنندگان برگزار شد.

این دور از مسابقات به همت موسسه رزمندگان اسلام و موسسه رباتیک بویر روبو برگزار گردید.

علاقمندان جهت شرکت در کلاسهای این موسسه می توانند به آدرس یاسوج، هجرت3 ، جنب پزشکی قانونی، موسسه رزمندگان اسلام، واحد رباتیک مراجعه نمایند و یا با شماره 09303099745 و آدرس تلگرام telegram.me/robotic_yasouj مراجعه و در جریان آخرین اخبار و کلاسهای این موسسه قرار بگیرند.

انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ali
1395/6/6 - 01:17
برای دانلود نقشه ربات مسیریاب حرفه ای 24 سنسوری به آدرس زیر بروید http://elecfile.com/index.php/robotic.html من خودم ساختم و تو مسابقات تهران اول شدم. تمام نقشه ها و پشت فیبر داخلش هست
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.