گروه: اخبار استان خبر: 65809 / تاریخ انتشار : 1395/5/24 ساعت : 08:28

پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه پیام نور سی سخت

رئیس دانشگاه پیام نورواحد سی سخت از پذیرش دانشجو بدون آزمون خبر داد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت گفت:پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری دردانشگاه پیام نور واحد سی سخت آغاز می شود .

 

ارسلان بی نیاز گفت:همزمان با انتخاب رشته داوطلبین ورود به دانشگاه و اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری،ورود به دانشگاه پیام نور فرصت مناسبی برای دانشجویانی است که مایل اند در محل زندگی خود تحصیل کنند چرا که بومی گزینی یکی از ویژگی های دانشگاه پیام نور است .

 

بی نیاز خاطر نشان کرد:شهریه کم ،اعطای وام شهریه ، امکان برگزاری امتحان در هر مرکز دانشگاهی با توجه به درخواست دانشجو- امکان نقل و انتقال بین مراکز و واحدها ،تشکیل کلاس ها در روزهای خاصی از هفته و پذیرش افراد شاغل برای ادامه تحصیل از جمله ویژگی های انعطاف پذیر دانشگاه پیام نور می باشد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت تصریح کرد: همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های دانشگاه پیام نور هستند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به این امر اقدام کنند .

 

بی نیاز در بخش پایانی سخنان خود گفت اطلاعات تکمیلی در این خصوص در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.irوهمچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشوربه نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.