گروه: اخبار ایران خبر: 65549 / تاریخ انتشار : 1395/5/19 ساعت : 11:29

اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد/کهگیلویه و بویراحمد نقشی در نفرات برتر نداشت

نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۵ تا ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه منتشر و روند انتخاب رشته از تاریخ ۲۳ مرداد آغاز خواهد شد، همچنین نفرات برتر در هر گروه آزمایشی اعلام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نتایج اولیه کنکور سراسری سال 95 نهایتاً تا ساعت 9 صبح چهارشنبه 20 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.
 
روند انتخاب رشته از تاریخ 23 مرداد آغاز و تا 28 مرداد ادامه خواهد داشت و از بین 36 نفر از نفرات برتر 26 نفر داوطلبان پسر و 10 نفر داوطلب دختر هستند. همچنین 21 نفر از تهران و شمیرانات و 15 نفر از شهرستان‌ها جزو نفرات برتر هستند.
 
طبق اعلام ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش 430 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های روزانه و سایر افراد مجاز به انتخاب رشته در سایر دوره‌ها می‌شوند.
 
اسامی نفرات برتر در گروه‌های آزمایشی مختلف بدین شرح است:
 
نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:
 
نفر اول: احسان شریفیان از تهران
 
نفر دوم: امیرمحمد فرزانه از شمیرانات
 
نفر سوم: کوشا جاسریان از تهران
 
نفر چهارم: حسین مقدس از سیرجان
 
نفر پنجم: فراز فرح‌وش از تبریز
 
نفر ششم: امیرعلی محمدحسینی از تهران
 
نفر هفتم: امیرحسین افشار راد از تهران
 
نفر هشتم: محمدامین سالارکیا از تهران
 
نفر نهم: محمدرضا صالحی از تهران
 
نفر دهم: سیدعلیرضا سمیعی از شیروان
 
نفرات برتر در گروه آزمایشی علوم تجربی:
 
نفر اول: محمد احمدی از تربت‌جام
 
نفر دوم: محمدامین روانبخش از تربت‌حیدریه
 
نفر سوم: سهیل محمدی از شیراز
 
نفر چهارم: پارسا خلفی از اردبیل
 
نفر پنجم: مهتا ستاریان خزرلو از مراغه
 
نفر ششم: امیرحسین طبیبیان از اصفهان
 
نفر هفتم: آرمین گلچین از تبریز
 
نفر هشتم: مهشاد افشارزاده از اصفهان
 
نفر نهم: عرفان پازوکی از تهران
 
نفر دهم: پارسا سیفی از نور
 
نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی:
 
نفر اول: زهراسادات موسوی از تهران
 
نفر دوم: سجاد قاسمی از قم
 
نفر سوم: انوش بابایی از تهران
 
نفر چهارم: حسین حاجیانی از تهران
 
نفر پنجم: محمدجواد سراتی از شمیرانات
 
نفر ششم: سیدمحمد علوی مقدم از مشهد
 
نفر هفتم: نیکو صبوری از تهران
 
نفر هشتم: علی تهرانچی از شمیرانات
 
نفر نهم: سجاد کرباسچی از شمیرانات
 
نفر دهم: فاطمه دلیری قوچان از مشهد
 
نفرات برتر گروه آزمایشی هنر:
 
نفر اول: الهه اسماعیلی حسین‌آباد از تهران
 
نفر دوم: مریم گلپایگانی از تهران
 
نفر سوم: عطیه جهانشاهی از تهران
 
نفرات برتر گروه‌ آزمایشی زبان‌های خارجی:
 
نفر اول: نسترن رئیسی دهکردی از تهران
 
نفر دوم: امیرحسین بلوری از تهران
 
نفر سوم:  امیرحسین کاظمی پوراشکذری از تهران

 

منبع: مشرق

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1395/5/19 - 12:21
یعنی واقعا فکر میکنید باید از استان ک .ب کسی باشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.