گروه: اخبار استان خبر: 65153 / تاریخ انتشار : 1395/5/11 ساعت : 09:10
آیت الله ملک حسینی:

بدحجابی موجب از بین رفتن بنیه اعتقادی و امنیت اجتماعی در جامعه می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویراحمد بابیان اینکه بدحجابی یک موضوع کاملاً اجتماعی است و عوارض آن متوجه جامعه و موجب از بین رفتن بنیه اعتقادی و همچنین امنیت اجتماعی موجود در جامعه می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،آیت‌الله سید شرف الدین ملک حسینی در نشست با فرمانده انتظامی استان، رؤسای حفاظت اطلاعات و عقیدتی سیاسی، معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی پلیس کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در بستر امنیت شکل می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه بدحجابی و بدپوششی زمینه‌ساز جرایم زیادی می‌شود، افزود: در مسئله حجاب و رفع آسیب‌های اجتماعی نهادهای مختلفی دخیل هستند و بایستی با همکاری دیگر سازمان‌ها و مردم تلاش کنند تا حجاب در جامعه نهادینه شود.

ملک حسینی با تاکید بر وجود نیروهای متعهد و کارآمد همراه با تخصص و سرعت، گفت: این تعهد، تخصص و سرعت بالا سبب افزایش مسئولیت‌پذیری و اعتقادات کارکنان می‌شود.

وی تصریح کرد: عزم راسخ و هماهنگ در راستای تأمین امنیت از وظایف نیروی انتظامی است که نهایتاً امنیت مطلوب و رضایت مندی مردم را در پی خواهد داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری در استان کهکیلویه‌وبویراحمد با بیان این که اعتیاد سلامت جامعه را تهدید می‌کند، گفت: سلامت نیروی انسانی در هر جامعه سبب پیشرفت است که همه باید این مهم را مد نظر قرار دهند و با برنامه در این حوزه به وظایف خود عمل کنند.

ملک حسینی با اشاره به عملکرد کارکنان انتظامی استان در بحث کاهش نزاع، افزایش کشفیات قاچاق کالا و مبارزه با قاچاق مواد مخدر در استان عنوان کرد: حضور موفق و متعهدانه نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در عرصه‌های گوناگون اجتماعی، سیاسی و اقتصادی نقش بسزایی در پیشگیری از جرایم دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه بدحجابی یک موضوع کاملاً اجتماعی است و عوارض آن متوجه جامعه و موجب از بین رفتن بنیه اعتقادی و همچنین امنیت اجتماعی موجود در جامعه می‌شود اظهار داشت: بدحجابی و بدپوششی زمینه‌ساز جرایم زیادی است در مسئله حجاب و رفع آسیب‌های اجتماعی نهادهای مختلفی دخیل هستند و بایستی با همکاری دیگر سازمان‌ها و مردم تلاش کنند تا حجاب در جامعه نهادینه شود.

نماینده ولی فقیه در استان کهکیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حجاب و عفاف مایه امنیت و آرامش جامعه و یکی از مواهب الهی است که بشر همواره خواستار آن بوده و این محقق نمی‌شود مگر با همکاری و تعاون خانواده، اقشار اجتماعی و دیگر دستگاه‌های فرهنگی که در این راه به نیروی انتظامی کمک کنند./تسنیم

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.