گروه: اخبار استان خبر: 65088 / تاریخ انتشار : 1395/5/10 ساعت : 00:24

سقوط بانوی کوهنورد از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: سقوط زن کوهنورد ۳۲ ساله از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد حادثه‌ساز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: سقوط زن کوهنورد ۳۲ ساله از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد حادثه‌ساز شد.

صادق حیدری‌زاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت ۱۴:۳۶ دقیقه امروز با مرکز اورژانس ۱۱۵ مبنی بر سقوط خانمی ۳۲ ساله در ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بلافاصله پرسنل اورژانس ۱۱۵ سپیدار به محل حادثه اعزام شدند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ سپیدار در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند که به علت سخت گذر بودن مسیر پرسنل با در دست گرفتن تجهیزات پزشکی با بیش از یک ساعت کوه‌پیمایی در مسیرهای سخت و دشوار خود را به مصدوم رساندند.

وی اضافه کرد: این تیم امداد بعد از کنترل علائم حیاتی با کمک همراهان مصدوم را به پایین کوه انتقال و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر در حوادث رانندگی در جاده مارگون و محور یاسوج-بابامیدان جان خود را از دست دادند.

حیدری‌زاده عنوان کرد: حوادث رانندگی امروز موجب مصدوم شدن ۱۴ نفر شد.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.