گروه: باشت خبر: 64484 / تاریخ انتشار : 1395/4/27 ساعت : 22:28

خودروی پراید با 80 میلیون ریال خلافی در باشت توقیف شد

فرمانده انتظامی باشت گفت: یک دستگاه خودروی پراید با 80 میلیون ریال خلافی در این شهرستان توقیف شد و به پارکینگ انتقال یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ، سرگرد رضا چشم مهتاب در گفتگوی تلفنی با این پایگاه خبری گفت: در راستای برخورد با رانندگان متخلف و خودروهای دارای خلافی بالای 10 میلیون ریال در باشت ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با اجرای حکم قضایی هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی پراید را متوقف کردند.

 

وی بیان کرد: با استعلام سوابق مشخص شد که این خودرو دارای 80 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است و به همین دلیل نیز پس از توقیف برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال داده شد.

 

چشم مهتاب با اشاره به ماده قانونی توقیف خودروهای دارای خلافی بیش از 10 میلیون ریال، اظهار کرد: بر اساس ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی چنانچه مبلغ جریمه یک خودرو به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی موضوع را به مالک آن اعلام می کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان باشت افزود: در صورتی که مالک خودرو یک ماه پس از تاریخ ابلاغی به وی نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری می شود.

 

منبع: باشت نیوز

انتهای پیام/ک/200

فاضل کامران
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.