گروه: اخبار استان خبر: 64311 / تاریخ انتشار : 1395/4/24 ساعت : 21:57

ویزیت رایگان کارگران توسط بسیج جامعه پزشکی باشت+تصاویر

مدیر پروژه شرکت گیاهان دارویی ایران بی لیموی باشت از ویزیت رایگان 50 کارگر این مزرعه توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان باشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید وحید درویش پور در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: بسیج جامعه پزشکان شهرستان باشت با اعزام تیمی شامل پزشک، پرستار، ماما، بهداشت محیط  به مزرعه گیاهان دارویی ایران بی لیمو خدماتی شامل ویزیت رایگان، کنترل فشار خون و قند خون، مشاوره به کارگران این مزرعه ارائه دادند.

 

مدیر پروژه شرکت گیاهان دارویی ایران بی لیموی باشت در ادامه ضمن تشکر از مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت بیان داشت: در این بازدید بیش از 50 نفر به‌صورت رایگان ویزیت و مداوا شدند.

 

در ادامه کریم رضایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت افزود: کارگران اقشار زحمت کش جامعه ما هستند و قدردانی از این قشر نشانه ارج نهادن به جایگاه تلاش و کوشش برای کسب روزی حلال در جامعه اسلامی ایران است.

 

وی گفت: اکیپ و تیم پزشک و پرستاران بسیج جامعه پزشکی این شهرستان در طول سال به مناطق محروم این شهرستان اعزام شده و به صورت ویزیت و داروی رایگان خدمات لازم را به محرومان ارائه می‌دهند.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

منبع: پایگاه خبری باشت نیوز

انتهای پیام/ک/200
فاضل کامران
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.