گروه: اخبار استان خبر: 64115 / تاریخ انتشار : 1395/4/21 ساعت : 20:23
در جلسه شورای اداری مطرح شد:

انتقاد صریح بخشدار مرکزی لنده از مسئولان استانی برای بیان مشکلات مردم/از زیربار مسئولیت شانه خالی نکنیم

بخشدار مرکزی لنده در جلسه شورای اداری شهرستان لنده خطاب به مسئولان استانی و شهرستان از مشکلات مردم و انتظارات آنان گفت و خواست تا از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در جلسه شورای اداری شهرستان لنده ضمن اشاره به جمعیت هیجده هزار نفری ساکن در بخش مرکزی این شهرستان اظهارکرد: بخش مرکزی شهرستان لنده دارای جمعیتی بالغ بر هیجده هزارنفر می باشد که به تناسب جمعیت و حوزه سرزمینی بیشترین مشکلات را دارد.

وی افزود: بیشترین نگرانی مردم در روستاهای بخش مرکزی در حوزه راه و شهرسازی است که متاسفانه کمترین سهم را در سه سال گذشته در حوزه اعتبارات مربوط به توسعه راه ها داشته است که کمتر از 20درصد بوده در حالی که 70درصد اعتبارات ای حوزه به پل لنده به تراب اختصاص یافت که تا کنون پیشرفت فیزیکی خوبی هم نداشته است.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: انتظار داریم پروژه لنده، تراب به دهدشت از یک پروژه شهرستانی و استانی در ردیف پروژه های ملی قرارگیرد و اعتبار این پروژه نیز از محل اعتبارات ملی تامین گردد.

وی در ادامه با ابراز گلایه شدید از مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: جای بسی تاسف است که قبور شهدا در روستاها به واسطه نبوده جاده دسترسی متروکه و این چنین مظلوم واقع شده اند.

مرادی اظهارکرد: گلزار شهیدان نوری، جاودان، بلنداختر و شهید آذریانی در چلی، لارب و بره مل به واسطه نداشتن جاده دسترسی در حال ازبین رفتن می باشند.

بخشدار مرکزی لنده گفت:چرا باید تنها لودر اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده برای نداشتن دوحلقه لاستیک بیش از دو ماه در محوطه این اداره خاک بخورد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 20روز است که مردم روستای لاروب هیچ گونه جاده دسترسی به بخش مرکزی ندارند که واقعاً باید از مدیرکل راه و شهرسازی پرسید که علت اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کند چیست؟.

مرادی در ادامه خطاب به مسئولان شهرستان گفت: دیگر نمی توان به مردم وعده های پوچ و تهی داد و باید با اقدام و عمل به مردم کمک کرد.

بخشدار مرکزی لنده تاکید کرد: چرا کم کاری و سهل انگاری یک مدیرکل در استان باعث از بین رفتن کلیه خدمات ارزشمند نظام و دولت شود.

وی گفت: انتظار داریم مسئولان استانی و شهرستانی قدری به فکر راه حل اساسی برای برون رفت از مشکلات ساختاری و عمرانی شهرستان باشند.

مرادی در ادامه خطاب به مسئولان صداوسیمای مرکز استان گفت: بیشترین مراجعات به بخشداری مرکزی و فرمانداری جوانان و مردمی هستند که از خرابی مکرر دستگاه های دیجیتال در این شهرستان گلایه مند هستند و واقعاً جای بسی تعجب است که صداوسیمای که همه را به چالش می کشید چرا نمی تواند این زیرساخت اساسی خود را تعمیر و با تنظیم کند.

بخشدار مرکزی لنده با انتقاد از روند توزیع اعتبارات ملی در حوزه عفاف و حجاب گفت: متاسفانه علی رغم تاکید مسئولان کشوری در خصوص تخصیص اعتبارات ملی برای بحث حجاب و عفاف تا کنون در سطح بخش یک ریال اعتبار جذب نشده است و این نشان از کم توجهی به حوزه بانوان است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.