گروه: اخبار استان خبر: 63807 / تاریخ انتشار : 1395/4/16 ساعت : 00:47

اعتراض تاجگردون به عزل یک مدیرنفتی در گچساران

عزل "سعید غلامی" مدیر منابع انسانی شرکت نفت وگاز گچساران با واکنش و اعتراض شدید نماینده گچساران و باشت در مجلس روبرو شد که کمتر از یک ساعت مجددا این مدیر نفتی به سمت خود ابقاء شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،در اقدامی سعید غلامی از سمت معاونت منابع انسانی شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران عزل و ساعاتی بعدابقاءشدکه ظاهرا این عزل و نصب ها نشان از وجود یک اختلاف و نبود یک تصمیم گیری صحیح در برکناری یک مدیرگچسارانی دارد.

این در حالی است که همزمانی خبر برکناری سعید غلامی مدیرمنابع انسانی شرکت نفت وگاز گچساران و تعیین سرمربی تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان که ظاهرا برادر رئیس ورزش مناطق نفتخیز جنوب بوده این شائبه را بوجود آورد که برکناری وی بی ارتباط با این تصمیم درون نفتی نبوده است.

 

به گفته یک منبع آگاه سعید غلامی مدیرمنابع انسانی شرکت نفت وگاز گچساران علی الظاهر مخالف جذب"داریوش یزدی" برادر رئیس ورزش مناطق نفتخیز جنوب بعنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان بود که حتی جهت انتخاب سرمربی از رفتن به اهواز و حضور در کمیته فنی ورزش خودداری کرده است.

 

به عقیده این منبع آگاه برکناری مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گازگچساران توسط عالی پور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب صورت گرفته که با واکنش و اعتراض شدید نماینده گچساران و باشت در مجلس روبرو شد و کمتر از چندساعت مجددا این مدیر نفتی در سمت خود ابقاء شده است.

 

گفتنی است،امروز مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با انتشار اطلاعیه داخلی سعید غلامی مدیر منابع انسانی این شرکت را تا اطلاع ثانوی کنار گذاشته بود و این در حالی بود که جایگزینی نیز برای وی تعیین نشده بود.

 

 آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.