گروه: اخبار استان خبر: 62378 / تاریخ انتشار : 1395/3/25 ساعت : 13:15
خبر فوری؛

برق مخابرات بهمئی به دلیل بدهی قطع شد/احتمال قطع کلیه سرویسهای مخابراتی شهرستان در ساعات آینده

برق اداره مخابرات بهمئی به علت بدهی قطع شد و مسئولان این اداره از قطعی کلیه سرویسهای خود تا ساعات آینده خبر دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛مسئولان مخابرات شهرستان بهمئی دقایقی پیش در تماس تلفنی که با دفتر سایت خبری آوای ماغر داشتند،از قطع برق این اداره در ساعتی پیش به علت بدهی خبر دادند.

 

در این تماس تلفنی اعلام  شد که اداره مخابرات مجبور شد برق اضطراری اداره را وارد مدار کند که با میزان گازوئیلی که داریم تا یک ساعت آینده برق قطع می شود و شهرستان با قطعی کامل تمام سرویسهای تلفن ثابت ، همراه و تماسهای اضطرای(110،115،118 و ...) مواجه می شویم.

 

همچنین اداره مخابرات اعلام کرد که  40 میلیون تومان بدهی به اداره برق دارد و تاکنون فقط به صورت شفاهی به آنها اعلام می شد و در این بین از اداره برق مهلت می خواستند تا این مبلغ پرداخت شود.

 

 در تماس تلفنی دقایقی پیش که خبرنگار آوای ماغر با رئیس اداره برق شهرستان بهمئی داشت،میزان بدهی اداره مخابرات 60میلیون تومان اعلام شد.

 

سید محمد برزین زاده،رئیس اداره برق گفت:ما چند بار اخطاریه قطع برق برای مخابرات ارسال کردیم و حتی فرمانداری هم به آنها تذکر داد که رونوشت این اخطاریه ها در اداره موجود است.

 

برزین زاده ادامه داد:ما از مرکز مخابرات استان و حتی شخص استاندار دستور داریم که برق اداراتی که بدهی دارند،قطع کنیم.

 

وی گفت:چطور فرمانداری که یک نهاد کم بضاعتی است،بدهی 35 میلیون تومانی خود را چند روز پیش واریز کرد اما اداره مخابرات نمی تواند با این همه اخطاریه بدهی خود را پرداخت کند.

 

برزین زاده در پایان گفت:اداره مخابرات تنها با ارسال یک پیغام هشدار به مشترکین بلافاصله سرویسهای خود را قطع می کند اما چطور اداره برق نتواند با این همه تذکر و اخطاریه و بستانکاری 60 میلیون  تومانی برق این اداره را قطع کند؟

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.