گروه: اخبار استان خبر: 61679 / تاریخ انتشار : 1395/3/13 ساعت : 13:35
بسته خبری صبح زاگرس در هفته دوم خرداد ماه

مهمترین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد در هفته ای که گذشت

مهمترین اخبار یک هفته گذشته استان، کشور و شهرستان ها را می توانید در پایان هر هفته در این پایگاه اطلاع رسانی مشاهده کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به تنوع و گوناگونی رسانه ها و هم چنین تعداد بالای اخبار، ممکن است مخاطبان گرامی نتوانند تمامی اخبار مهم استان را در طول روز و ماه رصد نمایند.  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بنا دارد مهم ترین اخبار هر هفته استان را در پایان همان هفته منتشر نماید. هم چنین در پایان هر ماه نیز مهم ترین اخبار ماه استان منتشر می شود.

با اولین بسته مهم ترین اخبار کهگیلویه و بویراحمد که مربوط به هفته دوم خرداد 95 است همراه باشید. شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

 

خبر شماره (1)

معاون نهاد ریاست جمهوری گوهرگانی را تهدید کرد

لحظه درگیری لفظی معاون نهاد ریاست جمهوری با گوهرگانی + فیلم 

همایش کارآفرینی و توسعه پایدار و شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از کارآفرینان این استان در دانشگاه یاسوج برگزارشد که موجب درگیری لفظی مسئولان و خبرنگاران با معاون رئیس جمهور شد

همایش کارآفرینی و توسعه پایدار و شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد  هفته گذشته در حالی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از کارآفرینان این استان در دانشگاه یاسوج برگزارشد که موجب درگیری لفظی برخی از مسئولان و خبرنگاران با معاون نهاد ریاست جمهوری شد.

درگیری لفظی بین معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد به بیرون از سالن همایش کشیده شد.

افشارنیا مدیرکل صداوسیمای کهگیلویه وبویراحمد در حمایت از جعفر گوهرگانی گفت:با بیان این وعده ها درآینده کشاورزان از رسانه ملی مطالباتی دارند که معاون رییس جمهور وعده داده ومحقق نشده است وشما امروز وعده ای می دهید که اعتبار آن در اختیار استاندار نیست و نمی توان آن را عملی کرد.

 رضوی درپاسخ گفت:اگر اعتباری در این حوزه نباشد و تنها کسی که باید بگوید اعتبار نداریم استاندار است که همچین چیزی را بیان نکرده است واگر هم اعتباری نباشد من در میان صحبت هایم گفتم که برای پرداخت تسهیلات برای کارآفرینی نیازی به ارسال به تهران نیست وما به استاندار حق امضا می دهیم که در خود استانها پیگیری شود.

 در پایان با وساطت مسئولان استانی این درگیری لفظی پایان یافت.

 

حاشیه نگاری یک همایش تلخ در کهگیلویه و بویراحمد؛

آقای رضوی آیا جواب دلسوزی تهدید است؟

سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری که به عنوان مهمان ویژه در همایش کارآفرینی و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت کرده بود تا از برنامه‌هایش برای توسعه روستاهای این استان بگوید و فکری به حال حمایت از جامعه مولد روستایی کند، بار دیگر ادعای سال پیش خود را تکرار و از وامی چهار درصد به کشاورزان و تعاونی‌های تولید این استان خبر داد که نه تنها کشاورزی آن را دریافت نکرده بلکه به گفته مسئولان مربوطه حتی شرایط عملیاتی شدن آن  هم وجود ندارد.

 

در همین حین رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد که از وعده های توخالی آقای معاون مطلع بود، با شجاعت و صراحت مثل زدنی که شاید کمتر مسئولی حاضر باشد این عمل را انجام دهد آن هم در مقابل معاون نهاد ریاست جمهوری، پرده از وعده های پوچ رضوی برداشت که همین امر باعث عصبانیت و خشم آقای معاون شد تا جایی که گوهرگانی را تهدید به عزل و ارائه گزارش این اقدام ناپسند وی ( البته ناپسند از دید آقای معاون) به وزیر مربوطه کرد.

################

 

خبرشماره (2)

 

هدایت خواه در یادواره شهید دکتر جلیل؛

عده ای بدنبال ترویج روحیه رفاه‌طلبی در مقابل روحیه شهادت‌طلبی هستند

 

نماینده ادوار هفتم و هشتم در مجلس شورای اسلامی در یادواره سردار شهید دکتر قربان‌علی جلیل در حسینیه ثارالله یاسوج اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا از باب نیاز شهیدان نیست زیرا به بالاترین مقام یعنی” عندالله” رسیده‌اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ستار هدایت خواه بیان کرد: امروزه ماها به برگزاری یادواره شهدا نیاز داریم تا مسئولیت خود را بشناسیم و  غفلت نکنیم و با چنگ زدن به آرمان‌های شهدا بتوانیم از دام‌هایی که شیطان سر راه می‌گذارد نجات یابیم.

هدایت‌خواه با تاکید بر اینکه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی مرهون خون شهیدان است و باید برای ادای دین راه آنان را ادامه دهیم ابراز کرد: ولایت‌مداری و برخورداری از روحیه شهادت‌طلبی دو ویژگی مهم برای ادامه راه شهداست و در صورتی فردی فاقد یکی از این دو ویژگی باشد نمی‌تواند ادامه‌دهنده راه شهدا باشد.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهیدان برای تحقق اندیشه شیعه یعنی ولایت‌مداری جان خود را فدا کردند افزود: شیعه به عنوان یک جریان انقلابی و مبارزه امروزه به دلیل تفکر ولایت‌مداری پرچمدار حق و مبارزه با استکبار در دنیای کنونی است.

هدایت‌خواه عنوان کرد: هنر اصلی حضرت امام خمینی (ره) زنده کردن تفکر شیعی یعنی ولایت‌مداری است و بدون چنگ زدن به ولایت کسی اهل نجات به‌ویژه در دوره آخرالزمان نیست و کمترین زاویه با ولایت چه در اندیشه و عمل حرام و غیر شرعی است.

این فعال سیاسی و فرهنگی با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب دنبال ترویج روحیه رفاه‌طلبی در مقابل روحیه شهادت‌طلبی هستند، اظهار داشت: کسی که دنبال لذت‌طلبی باشد نمی‌تواند روحیه شهادت‌طلبی داشته باشد.

فرزند سردار شهید دکتر قربانعلی جلیل نیز در این آیین گفت: امروز دور هم جمع شده‌ایم تا با شهیدان میثاق دوباره ببندیم عزیزانی که جان در طبق اخلاص گذاشتند تا در سایه اسلام ناب در آرامش و امنیت زندگی کنیم.

علیرضا جلیل افزود: امروزه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن آرمان‌های انقلاب اسلامی در صیانت از ارزش‌ها کوشا باشیم تا شرمنده شهدا نشویم.

################

خبر شماره (3)

نگرانی معاون بنیاد شهید کشور از وضعیت شهید گمنام دانشگاه یاسوج

 

معاون بنیاد شهید کشور ضمن ابراز نگرانی از وضعیت مکانی و معماری یادمان شهید گمنام دانشگاه یاسوج گفت: بنای یادمان شهید گمنام ما از نظر فنی، هنری، معماری و مکان یابی باید نقطه شاخص و فاخری باشد که برای نسل های آتی به ودیعه گذاشته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اسکندر یاری نسب،  در مراسم گنبدگذاری شهید گمنام دانشگاه یاسوج و تجدید میثاق دانشگاهیان این دانشگاه با آرمان های شهدا، خرداد را ماه حماسه و خاطرات تلخ و شیرین برای مردم ایران دانست و گفت: این ماه در حافظه فردی و جمعی ما بویژه بعد از انقلاب، ماه حماسه ها و خاطرات تلخ و شیرین است.

معاون تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: این خاطرات از فتح خرمشهر شروع شد و تا خلق حماسه های مختلف مردم کشور مان ادامه داشت و خاطره تلخ رحلت حضرت امام را نیز در این ماه شاهد هستیم.

وی ادامه داد: خرداد ماه پیش از انقلاب نیز ماه حماسه و خاطراه ها بود و نمود بارز آن قیام ۱۵ خرداد است که نقطه آغازین انقلاب اسلامی ایران بود.

یاری نسب در بخش دیگری از سخنان خود، ایران را مهد هنر و معاری دانست و گفت: سرزمین ایران سرزمین شاهکار های هنری و معماری است و هنر، معماری و ارزش های مختلف ما در قابل ابنیه های مختلف معماری، بنا شده اند.

وی افزود: در دوران انقلاب سعی کردیم حرکت و پیشینه خود را در قالب هنر و معماری به رخ جهانیان بکشانیم.

معاون بنیاد شهید کشور به جایگاه رفیع شهید و شهادت اشاره کرد و گفت: هر اثری هنری که خلق کنیم، با توجه به جایگاه و عظمت مقام شهید، نسبت به این مقام پایین تر است و هر کاری که انجام شود جلوه ای کوچک از افتخارات شهید است.

وی ادامه داد: متأسفانه کمترین کار در این حوزه و برای شهدا صورت گرفت.

یاری نسب ضمن مان شهید گمنام دانشگاه یاسوج گفت: بنای یادمان شهید گمنام ما از نظر فنی، هنری، معماری و مکان یابی باید نقطه شاخص و فاخری باش آتی به ودیعه گذاشته شود.

################

خبر شماره (4)

تیر خلاص بر پیکره مدیران اصولگرای کهگیلویه/عزل رئیس بهزیستی کهگیلویه و واکنش گنجیانی

 

گنجیانی یکی از معدود مدیران اصولگرای کهگیلویه که در همایش توسعه شهرستان چرام حضور داشت با دستور مدیران بهریستی استان کهگیلویه و بویراحمد از ریاست ادره بهزیستی شهرستان کهگیلویه عزل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از معدود مدیران اصولگرای شهرستان کهگیلویه آقای سید غضمان گنجیانی رئیس بهزیستی شهرستان کهگیلویه بود که از مدت ها قبل زمزمه شنیده می شد.

حدود چند ماه پیش حکم عزل وی و حتی روز و ساعت جلسه تودیه و معارفه نیز مشخص شده بود، اما با حمایت قاطع حجت الاسلام بزرگواری نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس این جلسه برگزار نشد و آقای گنجیانی به ریاست خود در اداره بهزیستی کهگیلویه ادامه داد

اما حالا با پایان مجلس دوره نهم و کنار رفتن حجت الاسلام بزرگواری از نمایندگی مجلس، مدیران بهزیستی استان بهترین زمان را دیدند که آقای گنجیانی را بدون اطلاع قبلی و آن هم موقعی که در یک همایش شرکت کرده بود از ریاست بهزیستی کهگیلویه عزل نمایند.

سید غضمان گنجیانی در گفتگو با این پایگاه خبری با بیان اینکه فشار براى عزل وی حدود هشت ماه قبل شدت گرفت تا جایى که ساعت تودیع و معارفه را مشخص کردند گفت: با حمایت برخی دوستان، مدیران استانی نتوانستند به هدف مورد نظرخود برسند و در عزل من شکست خوردند.

وی با بیان اینکه مدیران استانی منتظر ماندند تا زمان مناسب برسد و در روز یکم خرداد با یک برگه فکس عزل اینجانب را اعلام کردند.

گنجیانی ادامه داد: بنده رزمنده. بسیجى. داراى مدرک کارشناسى ارشد روانشناسى و داراى سى و پنج لوح تقدیر از استاندار. فرمانداران وقت مدیران کل وقت و معاونین انها بازرسى استاندارى و ... در طول مدت خدمتم در بهزیستى هستم.

وی گفت: در همایش چرام بودم که از دفترم ساعت یک ظهر با من تماس گرفتند و گفتند که نامه پایان ریاست شما آمده است.

################

خبر شماره (5)

تاجگردون:

متأسفانه دولت یازدهم در یکی دو بُعد نتوانست رابطه خوبی با مجلس برقرار کند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،روزنامه ایران در شماره (شنبه) خود با غلامرضا تاجگردون در باره عملکرد مجلس نهم گفت وگو کرده است که مشروح آن را در ادامه می خوانیم:

تاجگردون از معدود اصلاح‌طلبانی بود که نه تنها توانست به مجلس اصولگرای نهم راه یابد، بلکه در میان اکثریت اصولگرایان ریاست یکی از کمیسیون‌های کلیدی مجلس را هم برعهده گرفت و حتی در فراکسیون رهروان ولایت در رقابت با محمدرضا باهنر، از اصولگرایان کهنه‌کار مجلس شانس حضور در سمت نایب رئیسی مجلس را نیز پیدا کرد و البته ماندن در رأس کمیسیون برنامه و بودجه را به آن ترجیح داد. او جزو ۷۳ نماینده باقی مانده از مجلس نهم در مجلس دهم است. این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به عملکرد مجلس نهم معتقد است که در ابتدای روی کار آمدن دولت حسن روحانی، دیوار یخی بین دولت و مجلس وجود داشته اما فشارهای اجتماعی موجب بهبود تعامل دولت و مجلس شده است.

او جزو ۷۳ نماینده باقی مانده از مجلس نهم در مجلس دهم است. این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به عملکرد مجلس نهم معتقد است که در ابتدای روی کار آمدن دولت حسن روحانی، دیوار یخی بین دولت و مجلس وجود داشته اما فشارهای اجتماعی موجب بهبود تعامل دولت و مجلس شده است. نماینده مردم گچساران در مجلس عملکرد مجلس نهم را بر رأی مردم در انتخابات مجلس دهم اثرگذار می‌داند و می‌گوید که مردم در این دوره از انتخابات مجلس به عملکرد مجلس نهم در حوزه‌ سیاست خارجی و برجام «نه» گفتند. گفت‌وگوی «ایران» با غلامرضا تاجگردون را می‌خوانید.

با توجه به اینکه مجلس نهم دو دولت احمدی‌نژاد و روحانی را تجربه کرد، ارزیابی شما از تعامل مجلس با این دو دولت چیست و چه تفاوتی در این زمینه وجود داشت؟
زمانی که مجلس نهم روی کار آمد، دولت احمدی‌نژاد بر سر کار بود و درست است که مجلس اصولگرا بود اما عمدتاً نمایندگانی در مجلس بودند که اکثریت با دولت رابطه‌ مناسبی نداشتند و ما شاهد اتفاقاتی مثل استیضاح‌ها، یکشنبه‌ سیاه و سؤال از رئیس جمهوری بودیم.
البته مردم نگاه مثبتی به مجلس نهم ندارند اما در دو سال اولی که این مجلس با دولت کار کرد، تنها کاری که مجلس انجام می‌داد، این بود که مراقب باشد وضعیت از آنچه که هست، خراب‌تر نشود. بنابراین طرح‌ها، لوایح، استیضاح‌ها و سؤال‌ها بیشتر در این جهت بود. با این شرایط خیلی نباید انتظار داشت که در این دو سال اتفاق خاصی بیفتد.در دولت آقای روحانی نیز شرایط به گونه‌ دیگری بود، شاید تنها ۱۰ یا ۱۵ نماینده به آقای روحانی رأی دادند اما یک حسن قضیه این بود که هر کدام از کاندیداها طرفدارانی را بین نمایندگان داشتند. اگرچه نهایتاً این موضوع باعث شد که دیوار یخی و دیوار سرد بین دولت و مجلس وجود داشته باشد اما کم‌کم به دلیل فشارهای اجتماعی، تعامل قدری بهتر شد.
متأسفانه دولت یازدهم در یکی دو بعد نتوانست رابطه خوبی با مجلس برقرار کند؛ مثلاً در حوزه‌ سیاسی یا بخش فرهنگی و آموزشی هیچ ارتباطی بین دولت و مجلس برقرار نشد، اما در بخش اقتصادی به نظر من دولت خیلی از مجلس آسیب ندید و مجلس مجوزها و مقررات مورد نیاز را در اختیار دولت گذاشت. برجام هم حرکت سنگینی بود که به نفع دولت در مجلس اتفاق افتاد اما سرجمع صدای مجلس صدای همراهی با دولت نبود. اگرچه به نظر من در خیلی از قوانین و مقرراتی که باعث می‌شد دولت بتواند خوب کار کند، عملکرد مجلس عملکرد بدی نبود.

عملکرد کارشناسی مجلس نهم را چطور ارزیابی می‌کنید و فکر می‌کنید چقدر نگاه سیاسی یا احیاناً مسائل قومی و محلی در طرح‌ها و لوایح دخیل بوده است؟
ما نگاه جناحی را در حوزه‌ سیاست خارجی و بحث‌های فرهنگی و آموزش عالی داشتیم. اما در سایر موارد بحث‌های جناحی خیلی مؤثر نبود مثلاً ما قانون تنظیم مقررات مالی دولت را تصویب کردیم یا در بودجه‌های سالانه احکام دائمی برنامه و مواردی از این دست اختیارات بالایی به دولت دادیم. من در این موارد تعارضی را بین دولت و مجلس نمی‌بینم و فکر می‌کنم که مجلس در این بخش‌ها در جهت تضعیف دولت کار نکرد اما به هرحال در حوزه سیاسی و سیاست خارجی قدری تعارض بین دولت و مجلس وجود داشت.

شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

################

خبر شماره (6)

غلام محمد زارعی در گفت و گوی تفصیلی با صبح زاگرس؛

حاضرم در مناظره تلویزیونی ثابت کنم بویراحمد ضعیف نشده/تلخ ترین روز مجلس نهم/در استان ما جای اخلاق خالی است/ غیبت هایم در مجلس به خاطر مردم بود

همزمان با پایان کار مجلس نهم فرصت مناسبی فراهم شد تا صبح زاگرس در گفت و گویی مشروح با زارعی، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس به بررسی عملکرد وی و برخی سوالات پاسخ داده نشده بپردازد.

در این مصاحبه نماینده مردم بویراحمد به سوالاتی از جمله بهترین کاری که برای استان و شهرستان انجام داده است پاسخ  داده و از دلیل غیبت های خود در مجلس گفته است. همچنین وی از مشی سیاسی خود گفته که از ابتدا یک مشی داشته و این مشی را تا چهار سال آینده نیز ادامه می دهد.

غلام محمد زارعی از تلخ ترین روز مجلس نهم گفته است و نمره ای که به مجلس نهم و به عملکرد چهار ساله خود می دهد را بیان کرده است.

غلام محمد زارعی متولد سال 1345 است و اکنون 50 سال دارد. وی در 45 سالگی و پس از دو بار حضور غیر موفق در انتخابات مجلس شورای اسلامی، بالاخره در انتخاباتی که 12 اسفند سال 90 برگزار شد توانست پس از یک دهه تلاش پیروز انتخابات شده و به عنوان نماینده دو شهرستان مهم کهگیلویه و بویراحمد یعنی بویراحمد و دنا وارد مجلس شود.

پیش از وی، ستار هدایت خواه نماینده دور هفتم و هشتم این دو شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس بود که در رقابت انتخاباتی سال 90 از زارعی شکست خورد تا فرصتی که زارعی یک دهه برای به دست آوردن آن تلاش کرد برای وی مهیا شود.

عملکرد زارعی در مجلس نهم شورای اسلامی موافقان و مخالفان زیادی در بویراحمد و دنا داشت. موافقان وی ارتباط با موکلین حوزه انتخابیه، داشتن روحیه مردمی و خوشرویی با مردم، اهمیت به خواسته موکلین و پیگیری مشکلات ان ها ، تعامل خوب با دولت روحانی،توجه ویژه به مناطق دور افتاده مانند زیلایی و کمک به ایجاد فضای بهتر در محیط دانشجویی دانشگاه های مرکز استان را بخشی از امتیازات قابل دفاع زارعی قلمداد می کنند.

پس از 4 سال خدمت در کسوت نمایندگی اینک در یک گفت و گوی مفصل در خصوص مسائلی پیرامون عملکرد این نماینده با وی به گفت و گو نشستیم که ماحصل این گفت و گو در زیر از منظر مخاطبان گرامی می گذرد.

آقای زارعی به عنوان سؤال اول، با توجه به پایان کار مجلس نهم شورای اسلامی، عملکرد کلی این دوره مجلس را چگونه ارزیابی می کنید؟ به عملکرد این مجلس چه نمره ای می دهید؟

مجلس نهم در یک شرایط ویژه و خاصی دوران کاری خودش را سپری کرد. در شرایط تحریم همه جانبه، کمبود شدید منابع، افزایش نرخ بیکاری در جامعه، انتظارات و توقعات مختلف مردم و در این جو و این شرایط.  پس قطعا ایجاد شرایط رضایت مندی برای مردم کار بسیار سخت و خارق العاده ای بود. به همین جهت با همه این تفاسیر اگر یک نگاه به کلیت کار شود قطعا مجلس توفیقاتی داشته است که باید به همه نمایندگان که در مجلس نهم زحمت کشیده اند باید خداقوت و خسته نباشید گفت. من به این مجلس نمره قبولی می دهم.

از نظر شما بهترین اقدام مجلس نهم چه بوده است؟ شیرین ترین روز مجلس نهم؟

یکی از اقدامات بسیار مهم مجلس تهیه و تصویب لایحه حمایت از تولید و ایجاد بستری برای تحقق فرمان اقتصاد مقاومتی است چون در واقع این لایحه حمایت از تولید به نوعی در راستای تحقق مفاد اقتصاد مقاومتی است و این یکی از اقدامات خوب مجلس بود . تصویب لایحه جامع حمایت از ایثارگران که سال ها به عنوان یک معضل و مشکل در حوزه ایثارگران زمین مانده بود. ایثارگران ارتشی، سپاهی، بسیجی و دیگر ایثارگران عزیزمان که در بلاتکلیفی بودند و با این کار کمک بزرگی به ان ها شد. این کار یکی از اقدامات بسیار مهم مجلس نهم بود.

################

شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

خبر شماره (7)

نماینده بویراحمد و دنا در کنار عارف سوگند خورد + تصاویر

نمایندگان مردم در خانه ملت، در اولین نشست علنی روز گذشته (شنبه ۸ خرداد) از دور دهم مجلس شورای اسلامی، طبق اصل ۶۷ قانون اساسی متن سوگند نمایندگی را پس از قرائت علی‌رضا هاشم‌زائی رئیس سنی جلسه، تکرار و قرائت کردند.


در ابتدای این مراسم، هاشم زائی رئیس سنی جلسه از نمایندگان اقلیتهای دینی خواست تا بر اساس کتاب آسمانی خود سوگند نمایندگی را قرائت کنند

بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏

«من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم»

غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و پیروز انتخابات دهمین دوره مجلس در این حوزه انتخابیه نیز  در کنار محمد رضا عارف سوگند نمایندگی یاد کرد.

################

خبر شماره(8)

نصب تندیس شهدای شاخص در یاسوج / جای خالی نماد های ایثار و مقاومت در مرکز استان

مسئول امانی و زیبا سازی شهرداری یاسوج گفت: با توجه به برگزاری اولین کنگره ملی و کشوری سرداران شهید در سال 95 به میزبانی شهر یاسوج پیشنهاد شده در میدان‌های هفتم تیر و میدان مقاومت شهر یاسوج تندیس دو تن از سرداران شهید استان با همکاری سپاه فتح نصب شود.

در هنگام ورود به شهر ها اولین چیزی که نظر هربیننده ای را به خود معطوف می کند میادین و المان های آن شهر است که به نوعی تداعی کننده هویت تاریخی، فرهنگی، اعتقادی ، مذهبی  واجتماعی هر شهر به شمار می رود.

شهرستان بویراحمد که به عنوان بزرگترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد از آن نامبرده می شود از این قضیه مستثنی نیست.

################

خبر شماره(9)

اعتراضات دانش آموزان به امتحانات نهایی سراسری شد/ موج اعتراضی آتش زدن کتاب ها تمام شهرهای کشور را فراگرفت+ تصاویر

 

شماری از دانش آموزان دختر و پسر یزدی در اعتراض به سخت بودن امتحانات نهایی مقطع دبیرستان، مقابل اداره آموزش و پرورش یزد و خیابان‌های اطراف آن تجمع کردند.

این دانش آموزان معتقدند که امتحانات نهایی مقطع دبیرستان سخت برگزار شده و سوالات اگر چه از کتاب بوده اما مفهومی و خارج از تحلیل دانش آموزان بوده و نتوانسته اند پاسخ مناسب به سوالات بدهند.
در این تجمع دانش آموزان با آتش زدن کتاب های خود در مقابل اداره آموزش و پرورش یزد اعتراض خود را نشان دادند.

ماه خرداد برای دانش آموزان یاد آور امتحانات و فصل کوشش و تلاش است و با شنیدن این ماه آنها را به یاد امتحانات می اندازد اما امسال امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان ها بسیار نسبت به سال های قبل سخت تر بوده است به طوری که با صحبت با تعدادی از دانش آموزان سال آخری به این موضوع اشاره داشتند که سوالات امسال بسیار مهفومی بوده است و از چارچوب کتاب درسی که در طول سال خوانده بودیم بیرون بوده است.

به همین دلیل دانش آموزان بسیاری از استانها با تجمع مقابل آموزش و پرورش و با آتش زدن کتاب های درسی مراتب اعتراض را به نحوه برگزاری امتحانات نهای امسال بیان کردند.

از طرفی خارج از کتاب و مفهومی بودن امتحانات نهایی دانش آموزان باعث به وجود آمدن سریالی از اعتراضات را در سراسر کشور به راه انداخته  که دانش آموزان با تجمع مقابل آموش و پروش و آتش زدن کتاب ها اعتراض خود را نشان دادند.
 
تجمع دانش آموزان یزدی مقابل اداره آموزش و پرورش یزد
 
شماری از دانش آموزان دختر و پسر یزدی امروز در اعتراض به سخت بودن امتحانات نهایی مقطع دبیرستان، مقابل اداره آموزش و پرورش یزد و خیابان‌های اطراف آن تجمع کردند.

این دانش آموزان معتقدند که امتحانات نهایی مقطع دبیرستان سخت برگزار شده و سوالات اگر چه از کتاب بوده اما مفهومی و خارج از تحلیل دانش آموزان بوده و نتوانسته اند پاسخ مناسب به سوالات بدهند.
در این تجمع دانش آموزان با آتش زدن کتاب های خود در مقابل اداره آموزش و پرورش یزد اعتراض خود را نشان دادند.

################

خبر شماره (10)

 

 

 

رئیس کنگره سرداران شهید کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

بی‌جواب ماندن درخواست از نوبخت برای تأمین اعتبار برگزاری کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد

رئیس کنگره سرداران شهید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال آماده‌سازی برگزاری اجلاسیه بزرگ شهدای کهگیلویه و بویراحمد بوده و همچنان منتظر کمک دو میلیارد تومانی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هستیم.

نصیرزاده بیان کرد: در همین زمینه در سفری که آقای نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به استان داشت دو میلیارد تومان به وی برای برگزاری کنگره شهدای استان اعتبار پیشنهاد دادیم که تاکنون جوابی از سوی وی نشنیده‌ایم.

################

خبر شماره (11)

وضعیت بغرنج کشتارگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد:

مدیران واقعیت کشتارگاه های کهگیلویه وبویراحمد را فاش کردند/ مدیرکل دامپزشکی: گوشت برزیلی می خورم

نشست بررسی وضعیت کشتارگاه‌ها ی استان به ریاست پژمان نیک‌اقبالی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و پیرامون مسائل مختلف کشتارگاه بحث و تبادل نظر شد.

عبدالله بهمنش با بیان اینکه باید به بهداشت مردم توجه شود، اظهار کرد: باید وضعیت دام‌ها از مزرعه تا سفره را مورد بررسی قرار گیرد من خودم گوشت برزیلی به جای گوشت کشتارگاه‌ها مصرف می‌کنم.
بهمنش به کشتارگاه‌های غیرمجاز در اطراف شهر اشاره کرد و افزود: نباید گوشت مورد نیاز استان از سایر استان‌های مجاور وارد کهگیلویه و بویراحمد شود و باید مصرف کل استان را تأمین کنیم.

وی افزود: کشتارگاه باشت غیرقابل استفاده است و در خان احمد کشتارگاه صنعتی وجود دارد و از این طریق برای شهرستان‌های گچساران و باشت گوشت مورد نیاز تامین شود.
مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتاق پیش سرد و دمای ۴ درجه سانتی‌گراد جزء ضروریات گوشت قرمز و گشتارگاه‌ها است و متاسفانه سیستم فاضلاب نامناسب که اقسام و انواع بیماری‌ها را به وجود می‌آورد در برخی از کشتارگاه‌ها مشاهده می‌شود.


وی افزود: در محل برخی از کشتارگاه‌ها سگ، گربه و مگس وجود دارد.

شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

################

خبر شماره (12)

محسن رضایی:

اقتصاد قفل شده/ رکود را می‌گویند آرامش/ مردم را فریب ندهید

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که اقتصاد قفل شده و رکود را نباید آرامش خواند. توصیه می‌کنم مردم را فریب ندهید، روزی حقیقت آشکار می‌شود.

نجات اقتصاد

می‌گویند چرا از لباس پاسداری خارج و وارد انتخابات گذشته شدید؟ آیا بیرون کردن فقر، بیکاری و فساد از کشور کمتر از بیرون کردن ارتش متجاوز عراق از سرزمین‌های اشغالی ایران است؟

آیا ایجاد شغل و زندگی آبرومندانه برای جوانان ایران زمین کمتر از نابودی استبداد شاهنشاهی است؟

بدانید اگر به خاطر این نگرانیها و تأیید مردم و کارشناسان بر برنامه‌های اقتصادی‌ام نبود وارد انتخابات گذشته نمی‌شدم. در دو سال گذشته نیز که تهدیدات منطقه‌ای زیاد شد برای حفظ امنیت کشور و مردم به لباس پاسداری برگشته‌ام.

################

خبر شماره (13)

رئیس جمهور:

دولت با بودجه 300 هزار میلیارد تومانی نمی‌تواند همه مشکلات کشور را حل کند/ مشکلات اقتصادی کشور بعد از برجام حل نشد

رئیس جمهور گفت: بهترین راه حل برای انجام امور کشوری این است که کارها را به عهده مردم بگذاریم، زیرا همه کارها به وسیله دولت انجام نخواهد شد، یعنی دولت با بودجه 300 هزار میلیارد تومانی همه مشکلات کشور را نمی‌تواند حل کند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر امروز در جمع فعالان اقتصادی ارومیه، اظهار داشت: برای تسهیل در حرکت و فعال شدن به سمت اهداف مورد نظر در کشور باید دولت از کارآفرینان جامعه و فعالان اقتصادی بهره‌برداری و استفاده کند.

وی با بیان اینکه می‌توان مسائل و مشکلات کشور را با همفکری هم حل و فصل کنیم، ادامه داد: از جایی که آذربایجان غربی دارای امنیت کافی و استعدادهای فراوانی برای سرمایه‌گذاری است باید از این فرصت‌ها نیز نهایت بهره را بگیرم.

رئیس جمهور با بیان اینکه فضای بسیار خوبی در خصوص نقد قوه‌های مجریه، قضائیه و مقننه در کشور حاکم شده است، ادامه داد: آنچه که راه را برای سیاست اقتصادی، اجتماعی باز کرده است، سیاست داخلی است.

وی با بیان اینکه انتخابات سیاست داخلی و توسعه سیاسی است، اذعان داشت: انتخابات هفتم اسفند با وجود هر فراز و نشیب‌هایی که در آن وجود داشت همه احزاب در آن شرکت کردند.

################

خبر شماره (14)

انتقاد بی سابقه معاون استاندار کهگیلویه و بویر احمد از دولت احمدی نژاد

مردی جدی و بدون حاشیه است. دست راست استاندار است با این حال حرفهایش آنقدر تخصصی و علمی است که رسانه ها دست خالی از جلساتش بیرون می آیند.

حسن نوروزی مدیر جوان سازمان و مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویر احمد کمتر به دنبال ایجاد جنجال های رسانه ای است و خودش می گوید:نمی خواهم عملکردم را بیشتر از آنچه هست نشان دهم و دوست دارم در فضای آرام و به دور از جنجال های رسانه ای کارم را انجام دهم.
این روزها رفت و آمدها در سازمانش زیاد است چرا که بستن بودجه 94 وبرنامه ریزی برای بودجه 95 ،طرح آمایش ،عملکرد برنامه توسعه پنجم وتدوین برنامه ششم همه در دستور کارش است و بازار چانه زنیها برای افزایش و کاهش اعتبارات سازمانی و اداری در سازمان مدیریت و برنامه ریزی داغ است.
تدوین برنامه ششم توسعه بهانه ای شد که در ساعت پایانی یک روز گرم خرداد ماه در طبقه دوم با وی به گفتگو نشستیم.

انحلال سازمان مدیریت چه تبعاتی برای کشور داشت که دولت یازدهم دوباره آن را احیا کرد؟

ببینید بهتر است به جای انحلال بگوییم ادغام. اما مهمترین و آشکارترین اتفاقی که افتاد این بود که از سال 85 تا 92 آمارهای رسمی اقتصادی در برخی از سالها منتشر نشد در نتیجه عملکرد دولت هم به طور شفاف گزارش نشد. نرخ رشد اقتصادی وتشکیل سرمایه ثابت ناخالص نیز برای چند سال گزارش نشد.
ارایه آمار و ارقام بعضا نادرست هم از عوارض این ادغام بود. حتی آمار و ارقامی که از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار منتشر می شد با هم اختلاف داشت.مثلا نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی و مرکز آمار ایران تفاوت معناداری داشت.

################

خبر شماره (15)

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمدخبرداد:

سه نفر از مدیران کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمدگفت:دو تن از مدیران استانی و یکی از مدیران شهرستانی به دستگاه قضایی فراخوانده شدند و با قرار مناسب بازداشت می باشند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی اظهار کرد: دستگاه قضایی در اجرای رسالتهای محوله و منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل با توجه به سالم سازی سازمانها و ادارات دولتی و وابسته به دولت وارائه خدمات به موقع ، با مدیران سهل انگار و متخلف برخورد قانونی می نماید.

################

خبر شماره (16)

حواشی برنامه نود و ماجرای تیراندازی در گچساران

شب گذشته عادل فردوسی پور آخرین برنامه نود خود را در فصل فوتبالی 94-95 بر روی آنتن بردو تا حدودی به حواشی پیش از دیدار برگشت پلی آف لیگ دسته دوم فوتبال در گچساران پرداخت.

در حالی که زمان زیادی به برگزاری دیدار برگشت پلی آف لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای مشخص کردن سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول باقی نمانده و با انجام دیدار عصرامروز چهره 18 امین تیم برای حضور در لیگ دسته اول مشخص خواهد شد، نود  که آخرین برنامه خود را در فصل فوتبالی 94-95 بر روی آنتن برد، تا حدودی به حواشی این دیدارحساس پرداخت.

 

در آیتم پایانی برنامه نود" رشید مظاهری" دروازبان گچسارانی تیم فوتبال ذوب آهن میهمان برنامه نود بود و گچسارانی بودن این بازیکن موفق، باعث شد که عادل فردوسی پور به همین بهانه به سراغ حرفهایی ازمهدی  پاشازاده سرمربی پارس جنوبی جم که در حال حاضر برای انجام این دیدار حساس برگشت پلی آف لیگ دسته دوم در گچساران به سر می برد، برود و از قول پاشازاده تیراندازی در شهر گچساران را عنوان کند و فضای امنیتی این شهر را پیش از این دیدار ناامن جلوه دهد، صحبت هایی که بلافاصله باواکنش مظاهری دروازبان ذوب آهن روبروشد.

################

خبر شماره (17)

فقر و تنگدستی چه بر سر یاسوجی ها آورده است / افزایش تکدی گری زنان جوان در یاسوج

این روزها در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد صحنه هایی دردناک از جنس فقر، محرومیت و تنگدستی مردم ، روح و روان شهروندان را به شدت آزار می دهد.

ساعت حوالی 15 عصر از شدت گرما به یک مغازه بستی و فالوده فروشی در میدان هفتم تیر یاسوج و بالاتر از پایانه مسافربری اکبر آباد وارد می شوم و از صاحب مغازه سفارش مقداری فالوده می دهم و پس از آن بر روی صندلی می نشینم تا آماده شود، در این حین زن جوانی وارد مغازه شد و از مغازه دار مقداری پول و بستنی مجانی درخواست کرد اما از مغازه دار پاسخی مبنی بر رضایت دریافت نکرد.

از سر دلسوزی و دیدن این صحنه چند کلامی با مغازه دار به گفت و گو می نشینم و از وی درمورد کسب و کار و بانوانی که اینگونه به مغازه مراجعه می کنند پرسیدم که در جواب گفت: روزانه زنان جوان بسیاری درخواست کمک مالی می کنند و به دلیل اینکه مغازه متعلق به من نیست نمی توانم به همه انها کمک کنم

شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

 

################

خبر شماره (18)

کشف 87 کیلوگرم موادمخدر و زخمی شدن فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه بویراحمد

مبارزه تن به تن نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه وبویراحمد با قاچاقچیان منجر به کشف 87 کلیوگرم مواد مخدر و به هلاکت رسیدن یکی از قاچاقچیان شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سردار غلام عباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به کشف و متلاشی شدن یک باند قاچاق مواد مخدر در جاده مواصلاتی یاسوج به شیراز خبر داد و گفت: در این مأموریت که همکاری نیروی مواد مخدر استان و نیروی های گمنام امام زمان انجام شد یک باند قاچاق مواد مخدر با 87کیلوگرم مواد مخدر متلاشی و محموله موادمخدر توقیف شدند.

درگیری تن به تن پلیس مبارزه با مخدر ااستان با سوداگران مرگ

وی به جزئیات این درگیری اشاره کرد و افزود: این باند مواد مخدر در چند روز پیش در تیر راس نیروی ما بودند که با دستور مقامات قضایی برای دستگیری آنان اقدام شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: صبح روز سه شنبه 11خرداد ماه این باند مواد مخدر که از شرق استان وارد منطقه جغرافیایی ما شده بود بعد از توجه نکردن به ایست مأموران پلیس در یکی از جاده های مواصلاتی به درگیری با نیروی های انتظامی پرداختند که در این مبارزه که با تیر اندازی قاچاقچیان روبه رو بود 110 تیر از سوی سواگران مرگ به سمت نیروی پلیس شلیک شد.

زخمی شدن فرمانده پلیس مواد مخدر کهگیلوبه وبویراحمد

غلامزاده بیان کرد: در این تیر اندازی که در منطقه سپیدار یاسوج رخ داد بعد از تیر اندازی به خودروی نیروی های پلیس دو تن از نیروی جان برکف مواد مخدر استان از جمله فرمانده پلیس با مخدر کهگیلویه وبویراحمد از ناحیه صورت زخمی شدند که خوشبختانه جراحت به صورت سطحی بوده است.

################

خبر شماره (19)

واکنش مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به نامه تاجگردون

هفته گذشته بود که غلام رضا تاجگردون با ارسال نامه ای به مدیران حوزه ی انتخابیه خود در خصوص رعایت عدالت در استخدام ها تذکر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بخشی از صحبت های فرماندار گچساران در جلسه شورای اداری به این موضوع اختصاص یافت.

فرماندار گچساران در بخشی از صحبت های خود به موضوع نامه اخیر تاجگردون اشاره کرد و تاکید بر قانونی بودن استخدام ها داشت .
عبدالرحیم رحیمی در جلسه شورای اداری گچساران با اشاره به مشکل و معضل بیکاری در این شهرستان، گفت: در حال حاضر بیکاری یکی از مشکلات و معضلات اساسی در شهرستان گچساران است.

هیچ گونه جذبی چه قانونی و چه غیر قانونی اخیرا در این شرکت نداشته ایم

امین محمدی استخدام نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران براساس بخشنامه وزارت نفت انجام می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجوزی برای استخدام نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نداریم و در صورت صدور مجوز اقدام به استخدام می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: ما هیچ گونه جذبی چه به صورت قانونی و غیرقانونی اخیرا در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نداشته‌ایم.

محمدی تصریح کرد: جذب غیرقانونی نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران صحت ندارد و ما اکنون مجوزی برای استخدام نداریم

################

خبر شماره (20)

خوب است جان کری ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی در آب‌های خلیج فارس را برای نوه‌هایش تعریف کند

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه ملت ایران و دنیا شکست‌ها و فریبکاری‌های آمریکا را از یاد نخواهند برد، گفت: خوب است جان کری ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی در آب‌های خلیج فارس را برای نوه‌هایش تعریف کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صادق پناهی‌نسب دانشجوی هم استانی و مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با توجه به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا اظهار داشت: چندی پیش جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در جمع سفرای این کشور در وین از آنها خواست که برای نوه‌هایشان از قدرت خود که باعث تسلیم ظریف شد سخن بگویند.

 

این فعال دانشجویی ادامه داد: وزیر امور خارجه آمریکا و امثال وی شاید به آلزایمر دچار شده باشند، اما حافظه تاریخی ملت ایران و دنیا شکست‌ها و فریبکاری های آمریکا را از یاد نخواهند برد. آقای کری شما هم برای نوه هایتان شکست مفتضحانتان در طبس و کودتای نوژه، مشت محکم مردم همیشه بیدار ایران اسلامی به سیاست های پلید و شوم شما در سال‌های 57 ، 78 و 88 را تعریف کردید؟

 

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا گفت: شما بعد از دستگیری ملوان‌ها‌یتان در خلیج فارس برای نوه هایتان تعریف کردید که روزی ایران حیات خلوت شما بود و هر وقت اراده می‌کردید نه تنها وارد این کشور می‌شدید بلکه سیاست های کلی این کشور را تنظیم و اموال آن را به یغما می‌بردید ولی امروز جرأت نزدیک شدن به آب‌های ایران را هم ندارید؟

################

خبر شماره (21)

واکنش تند اینستاگرامی بزرگواری به انتخابات هیئت رئیسه مجلس

نماینده سابق کهگیلویه،بهمئی ،چرام و لنده در اینستاگرام شخصی خود در واکنش به انتخاب هیئت رئیسه مجلس دهم نوشت: سالی که نکوست از بهارش پیداست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نماینده سابق کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  در اینستاگرام شخصی خود در واکنش به انتخاب هیئت رئیسه مجلس دهم  نوشت: سالی که نکوست از بهارش پیداست

حجت‌الاسلام بزرگواری در ادامه یادداشت خود نوشت: آقای مطهری که بیشتر از آقازادگی و عنوان شهید مطهری استفاده کرده است و در دفاع از سران فتنه و فتنه گران سال ۸۸ و روزنامه نگاران معاند و کرنش در برابر امثال هاشمی رفسنجانی شهره آفاق شده است قطعا در اداره مجلس بسیار ضعیف است چون نمی تواند پاسخگوی نمایندگان قانون‌دانی باشد که به لوایح و طرح ها و ماده ها و تبصره ها اشکال وارد می کنند.

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ افزود: آقای پزشکیان هم وضعیتی بهتر از مطهری ندارد چون یک پزشک متخصص است که فقط در حوزه کاری خودش اظهار نظر کند البته چند تا خطبه نهج البلاغه و آیات قرآنی را هم از بر کرده است و در طول ۸ سال که همکار این عزیز بودیم یکی از نمایندگان ساکت مجلس بوده اند. و امکان ضعیفی وجود دارد که بتواند پاسخگوی نمایندگان قانون دان باشد و مجلس را به خوبی اداره کند لذا در اول راه مجلس دهم باید به این نمایندگان محترم و مبتدی با این گونه انتخاب ها گفته شود “این تذهبون

حجت الاسلام بزرگواری در پایان نوشت:البته این گونه انتخاب ها بوی یک نوع معامله گری را هم می دهد که از تخصص های آقای لاریجانی است.

شما می توانید با کلیک بر روی تیتر هر خبر وارد آن شده و مشروح آن را مشاهده نمایید.

################

انتهای پیام/د/200

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.