گروه: اخبار استان خبر: 60906 / تاریخ انتشار : 1395/2/31 ساعت : 20:25
امام جمعه موقت گچساران گفت:

اختلافات کشورهای منطقه نتیجه نفوذ آمریکایی ها است

امام جمعه موقت گچساران اختلاف‌افکنی میان کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق و یمن را نتیجه نفوذ آمریکایی ها برشمرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،حجت‌الاسلام علیرضا صفایی امام جمعه موقت گچساران در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته درگچساران با اشاره به فضایل ماه پرخیروبرکت شعبان گفت:تمامی عالم و هستی وابسته به وجود امام زمان(عج) بوده و یک منتظر واقعی باید رفتار، اخلاق و کردار خود را با شرایط ظهور و انتظار وفق دهد.

 

وی درادامه با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر افزود: سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت و پیروزی در برابر رژیم بعثی عراق با حمایت‌های دنیای استکبار است که رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس پس از 19 ماه موفق به پیروزی و آزادسازی خونین شهر شدند.

 

امام جمعه موقت گچساران در ادامه با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با قاریان و حافظان قرآن تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار تمامی مشکلات در کشورهای اسلامی و منطقه را نتیجه وابستگی و خیانت برخی دولت‌های اسلامی برشمردند.

 

صفایی افزود: مقام معظم رهبری نتیجه این وابستگی را نفوذ آمریکا برشمردند و این عمل را خیانت و گناه بزرگ دولت‌ها در قبال ملت و فرهنگ کشورهای اسلامی دانستند.

 

وی اختلاف‌افکنی میان کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق و یمن را نتیجه نفوذ آمریکا دانست و گفت: مقام معظم رهبری در این خصوص تأکید و مسلمانان را به وحدت و دوری از اختلافات دعوت کردند.

 آفتاب جنوب

انتهای پیام/م

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.