گروه: اخبار استان خبر: 59723 / تاریخ انتشار : 1395/2/12 ساعت : 16:18

خادمی از دست آمارهای غیرشفاف مدیران به سیم آخر زد

،استاندار کهگیلویه و بویر احمد با انتقاد از شفاف نبودن آمارها و پراکندگی منابع آماری و موازی کاری در حوزه آمار برداری گفت: منبع تولید آمار در بخش صنعت از این به بعد شهرک های صنعتی خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،استاندار کهگیلویه و بویر احمد در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت با انتقاد از شفاف نبودن آمارها و پراکندگی منابع آماری و موازی کاری در حوزه آمار برداری گفت:  منبع تولید آمار در بخش صنعت از این به بعد شهرک های صنعتی خواهد بود .
سید موسی خادمی افزود: با ارئه آمار و کلی گویی و شعار نه کاری صورت میگیرد و نه گره ای از مشکلات تولید و اشتغال باز میدهد .

وی با بیان اینکه عمده فعالیت ها و مسئولیت ها برای رفع موانع تولید به عهده دولت گذاشته شده اظهار کرد: این درحالیست که بخش خصوصی خود باید با مدیریت بهتر و توانمندسازی مشکلاتش را البته با مشاوره دستگاههای متولی و نهادهای حمایتی حل کند.
وی گفت مشکلات فراروی صنعت تولید و اشتغال دراستان منوط به استان نیست و نسخه درمان آن همه به تنهایی در استان نباید پیچیده شود.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان هم از بخشودگی جرایم مالیاتی واحدهای مشکل دار خبر داد و خواستار تشکیل نهاد یا موسسه اعتباری ویزه ای با مشارکت سرمایه گزاران و مردم برای حمایت و پشتیبانی از بخش های اقتصادی استان شد.
انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.