گروه: اخبار استان خبر: 59307 / تاریخ انتشار : 1395/2/6 ساعت : 14:45

تجمع اهالی روستای پی‌زرد بهرام بیگی مقابل استانداری+ تصاویر

اهالی روستا پی‌زرد بهرام بیگی در جلوی محل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز اهالی روستای پی‌‌زرد بهرام بیگی با حضور در محل استانداری کهگیلویه و بویراحمد به دلیل احتمالی رانش زمین و ریزش کوه تجمع کردند.

شکرالله محمودی‌فر رئیس شورای اسلامی روستای پی‌زرد بهرام بیگی در این باره گفت: ۲۳ سال پیش روستای پی‌زرد بهرام بیگی دچار رانش زمین و ریزش کوه شد که در همین راستا قطعه زمینی به مساحت ۱۰ هکتار جهت اسکان اهالی این روستا توسط مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شد و بنیاد مسکن اقدام به قطعه‌بندی آن کرد و تحویل مردم روستا داد.

وی در ادامه افزود: بعد از این اقدام بنیاد مسکن و صدور پروانه ساخت مردم روستا شروع به ساخت و ساز خانه‌های خود کردند و بعد از مدتی که مردم را به دو گروه اصلی و فرعی تقسیم کردند از آنها خواستند که بابت زمین تحویل داده شد، هر خانوار باید ۳۰ میلیون ریال پرداخت نماید.

محمودی‌فر با بیان اینکه مردم روستا از نظر مالی بضاعت کافی ندارند، اضافه کرد: این روستا فاقد آب و برق و سایر خدمات رفاهی هستند و از طرفی مسئولان وعده دادن تسهیلات مسکن را به مردم روستای پی‌زرد داده بودند که تاکنون در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است.

رمضان ایمان‌نژاد دهیار روستای پی‌زرد بهرام بیگی همچنین در گفت‌وگو با خبرنگار کبنانیوز در یاسوج با بیان اینکه مردم توان مالی و از طرفی آب و برق برای ساخت خانه‌های روستایی وجود ندارند، از مسئولان درخواست کرد تا به کمک به مردم این روستا بیایند.

ایمان‌نژاد تصریح کرد: هر لحظه ممکن است بر اثر رانش زمین و ریزش کوه مردم این روستا به زیر آوار بروند. لذا از مسئولان تقاضا داریم که به دلیل ضعف توان مالی مردم و نبود هیچ گونه امکانات به داد اهالی روستا پی زرد بهرام بیگی برسند.

 

IMG_7736 IMG_7764 IMG_7765 IMG_7766 IMG_7767 IMG_7768 IMG_7769 IMG_7770 IMG_7771 IMG_7772 IMG_7773 IMG_7774

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
پاتاوه
1395/3/16 - 14:51
به استان مارسیدگی ندارنداستان مابسیارمحرومه اثارمحرومیت توچهره استان مشهوده،نمایندگان واستاندارماهم بسیارضعیف عمل می کنند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.