گروه: اخبار استان خبر: 59105 / تاریخ انتشار : 1395/2/3 ساعت : 20:59
امام جمعه دهدشت:

شورای شهر دهدشت به اختلافات پایان دهند / نیروی انتظامی با سارقان مسلح قاطع برخورد کند

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه کشمکش‌های اعضای شورای شهر به مردم ضرر وارد می‌کند، تأکید کرد: اعضای شورای شهر باید با پایان دادن به اختلافات به امور مردم رسیدگی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی امام جمعه دهدشت در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت با اشاره به حادثه سرقت مسلحانه از طلافروشی در این شهر، اظهار داشت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی موظف است ضمن تسریع در دستگیری با سارقانی که در روز روشن و با کشیدن اسلحه به روی مردم باعث رعب و وحشت شهروندان شدند برخورد داشته باشد.

 

امام جمعه دهدشت تصریح کرد: البته دستگاه نظامی ما پیش از این با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع داشتند اما امنیت شهر باید به گونه‌ای تأمین شود که سارقان جرأت پیدا نکنند به مغازه‌ها حمله کنند و باعث ناراحتی مردم شوند.

 

حسینی، 9 اردیبهشت روز شوراها و هفته شهروندی را مورد اشاره قرار داد و گفت: شورای شهر و شهرداری باید متولی امور شهر باشند.

 

وی توسعه شهر، نظافت و فضاسازی را از وظایف این نهاد برشمرد و افزود: با توجه به در پیش بودن فصل گرما شهر نظافت شود تا بوی تعفن فاضلاب مردم را اذیت نکند.

 

حسینی با بیان این‌که اختلافات شورای شهر به ضرر مردم تمام می‌شود، تصریح کرد: در هر مجموعه‌ای اختلاف سلیقه و دیدگاه وجود دارد و امری طبیعی است اما این اختلافات نباید باعث شود کارهای مردم روی زمین بماند.

 

امام جمعه دهدشت عنوان کرد: شورای شهر باید با پایان دادن به اختلافات و کشمکش‌ها، شهرداری را در اجرای هر چه بهتر امور یاری کند تا به مشکلات مردم رسیدگی شود.

 

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.