گروه: اخبار استان خبر: 59074 / تاریخ انتشار : 1395/2/3 ساعت : 00:25
گزارش تصویری:

تجلیل از آسمانی ترین پدران آسمانی در لنده+تصاویر

درهمایشی از آسمانی ترین پدران آسمانی با حضور مسئولان و ایثارگران شهرستان لنده تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دلشان را به آسمان ها سپاردند تا شاید قلبشان راضی شود تا جگرهایشان را با عشق به کربلای ایران یعنی جبهه های جنوب راهی کنند و به چه شور و حالی جگرگوشه هایشان را از زیرقرآن با اسفند و کاسه ای از آب راهی کردند.

در لحظه رفتن چنان فرزندانشان را در آغوش گرفتند که گویی خیال برگشتن نداشتند واشک هایشان سرازیر شد و فرزند شهیدش طلب حلالیت کرد و سوسوی چشمان پدر و مادر به قدم های بود که رعنا جوانش به آرامی برمی داشت گویی سفر آخرش بود.

باید از پدرانی گفت که با قلب سترگشان سال ها است دوری فرزند شهیدش را به حرمت پاسداری از اسلام و انقلاب و ولایت تحمل می کنند و هربار آنان را می بینی می گویند: فرزندم را برای دفاع از اسلام و رهبری تقدیم انقلاب کردم.

امروز و در سالروز ولایت باسعات مولی متقیان امام علی(ع) همایشی به پاس پاسداری و صبر بی شائبه پدران آسمانی از سوی بنیاد شهید و امورایثاگران شهرستان لنده و باهمکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه لنده و نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزارشد که در این همایش از پدران شهیدی که نام آنها همنام و رهرو با علی(ع) بود تجلیل شد.

در این مراسم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان لنده با حضور در همایش پدران آسمانی باردیگر برعهد و پیمان با ولایت و رهبری خویش تاکید کردند.

در این مراسم معنوی از خانواده شهیدان علی کریمی ، علی پیرا، علی ولی زاده و 9نفر از دانش آموزان ایثارگران مسابقات قرآن بنیاد شهید و امورایثارگران تجلیل شد.

گزارش و عکس : سید اسماعیل میری

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م75

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.