گروه: کهکیلویه خبر: 58803 / تاریخ انتشار : 1395/1/29 ساعت : 08:16

نشست کتابداران کهگیلویه بزرگ با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان +تصاویر

نشست صمیمی و پرسش و پاسخ مدیر کل محترم کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با کتابداران شهرستان های کهگیلویه، بهمیی،لنده وچرام در دهدشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دراین نشست صمیمی که  رییس اداره کتابخانه های عمومی کهگیلویه ضمن خیر مقدم به مدیر کل و هیات همراه همچنین به کتابداران شهرستان های چهارگانه هر کدام از کتابداران و مسولین به بیان مشکلات و مسائل مربوط به حوزه کاری خود پرداختند و خواستار تحول فرهنگی و رفع مشکلات و مسائل مربوط به حوزه کاری خود در کتابخانه ها شدند.

 

در پایان پس از جمع آوری مسائل و مشکلات کتابداران مدیر کل محترم به ایراد سخن پرداختند و خواستار فعالیت کتابداران در فضای مجازی پویش کتابخوان و معرفی کتاب همچنین ایجاد خلاقیت در بعد کاری را رمز موفقیت و پیشرفت در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی عنوان نمودند.

 

وی همچنین کتابداران را سرمایه مهمی برشمرد که از این سرمایه باید اگر بخواهیم پیشرفت و ارتقاء و موفقیت کسب کنیم جز با تلاش و فعالیت و خلاقیت میسر نخواهد شد و ی همچنین عضویت در کانال رسمی کتابخانه‌های عمومی استان را بهترین رسانه در جهت رشد و فعالیتهای کتابداران و اطلاع رسانی از کارها و پیشنهادها و انعکاس آنها به مراجع بالاتر را زمینه خوبی برای به نمایش درآوردن فعالیت های فرهنگی و ایجاد خلاقیت برشمرد.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

 

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.