گروه: اخبار استان خبر: 58624 / تاریخ انتشار : 1395/1/26 ساعت : 09:41
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه:

دشمن بداند هیچ موقع سنگرم خالی نمی ماند

فرازی از وصیت نامه شهید: می خواهیم با این قطره خون به معشوقم برسم دشمن بداند هیچ موقع سنگرم خالی نمی ماند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهید سید عین اله درخورد فرزند سید علیرضا درسال 1351درروستای کوه راک چشم به دنیا گشود.(کوه راک جزء دهستان راک و در بخش مرکزی شهرستان دهدشت واقع شده است).      
                                         

 خانواده از موفقیت های تحصیلی او بسیار مسرور بودند و تمام رنج های که خود متحمل شده بودند از یاد می بردند. تحصیلات خود را  تا مقطع سوم راهنمایی ادامه داد و با موفقیت مراحل تحصیلی را طی نمود. اما او جویای چیز دیگری بود و آن هم عشق به سالار شهیدان. در ماه محرم سربند سالار شهیدان را می بست و در صف های سینه زنی سینه می زد و هرشب عده ای از دوستانش را جمع می کرد ودر مراسم سینه زنی شرکت می کردند و هرکاری از دستش بر می آمد انجام می داد تا مراسم سالار شهیدان به بهترین نحو انجام شود. شهید هر روز از سالار شهیدان حرف می زد و با وجود سن کم توان فکری و تدبیر بالایی داشت. وی در انجمن اسلامی فعالیت می کرد.

 

یک روز پیش مدیر مدرسه رفت و از او خواست که برای حضور در جبهه او را راهنمای کند . مدیر مدرسه با توجه به سن او مانع شد. ولی اوخود را مهیای حضور در جبهه می دید و سرانجام موفق شد و در تاریخ 28/10/66 در ماووت الله غلو کردستان در عملیات بیت المقدس در سخت ترین شرایط جوی شرکت و پس از حماسه ای جاودان  به شهادت رسید، نامش پایدار.

 

فرازی از وصیت نامه شهید: می خواهیم با این قطره خون به معشوقم برسم دشمن بداند هیچ موقع سنگرم خالی نمی ماند.

منبع: ایل بانو

انتهای پیام/م.غ/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
اهواز
1395/1/26 - 14:59
روحش شاد و یادش گرامی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.