گروه: اخبار استان خبر: 57816 / تاریخ انتشار : 1395/1/14 ساعت : 09:48

روز طبیعت در لنده + تصاویر

مردم شهرستان لنده در روز طبیعت(سیزده بدر) با حضور در بوستان ها و طبیعت دل انگیز وبهاری این شهرستان روز طبیعت را با خانواده های خود با بازی و تفریح و سرگرمی سپری کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مردم شهرستان لنده همانند سال های گذشته در روز طبیعت یا همان سیزده بدر با حضور در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان به صورت خانوادگی به بازی های محلی و دور هم نشینی و سرگرمی های خاص از قیبل خوانندگی، بازی فوتبال، والیبال، کل کله برد، چوب وکلی، گرنا دوال و هفت سنگ و سایر بازی های مهیج و شاد پرداختند.

مردم در روز طبیعت با هر وسیله و خودرویی که همراه داشتند به دل طبیعت زدند در این بین برخی نیز برای لذت بیشتر از طبیعت به صورت پیاده و برخی نیز با موتورسیکلت و تراکتور با حضور در طبیعت زیبای شهرستان لنده روز طبیعت را زنده و گرامی داشتند.

هم نشینی خانواده ها در کنار هم و پهن کردن سفره ناهار دست جمعی و با هم بودن و با هم گفتن و با هم خندیدن از جاذبه های خاص این روز بود که برخی نیز به پاس حمایت از طبیعت به صورت دست جمعی زباله های موجود در طبیعت را جمع آوری کردند.

حضور میهمانان و گردشگران و مسافران نوروزی در مناطق تفریحی موگرمون، آبزرگه، کهناب، دشت بن، بیشه ای ، شیتاب، مونه، کوه سیاه، دشت ناصری، ده غندی ، مالشیخ، ایدنک و حاشیه رود مارون، تراب و سایر مناطق گردشگری این شهرستان و ترافیک سنگین آنان در ورودی و خروجی شهرلنده و پمپ بنزین شهرلنده گواه روشن این ادعا است.

حضور گردشگران و میهمانان نوروزی از شهرستان ها وسایر استان های کشور در اماکن و جاذبه های گردشگری شهرستان لنده نشان قابلیت و پتانسیل بالای گردشگری در این شهرستان است که باید مسئولان استانی نسبت به افزایش خدمات در این اماکن توجه بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/م75

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.