گروه: اخبار استان خبر: 57775 / تاریخ انتشار : 1395/1/12 ساعت : 11:00
فرمانده سپاه ناحیه لنده:

علاج رفع مشکلات کشور در گرو عملی کردن مسئله اقتصاد مقاومتی است

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: تنها راه علاج رفع مشکلات و گرفتاری های کشور در گرو عملی کردن مسئله اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سرگردپاسدار علی محمدی فرمانده سپاه ناحیه لنده در جشن میلات حضرت فاطمه زهرا(س) ضمن اشاره به سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) اظهارکرد: سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) هموراه سرشار است از ولایت مداری و عشق به همسر که برای همه زنان عالم بهترین الگو است.

وی افزود:صبر، شکیبایی و ساده زیستی به همراه حجاب و عفاف حضرت زهرا(س) باعث شد که به الگویی بی بدیل برای همه زنان عالم تبدیل شود.

فرمانده سپاه ناحیه لنده تصریح کرد: مردم آن دوران نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) را در نداشتن پسر نکوهش می کردند و وقتی خداوند حضرت زهرا(س) را به پیامبر(ص) داد سوره کوثر را نازل کرد و دو تکلیف برعهده پیامبر(ص) گذاشت یکی اینکه به شکرانه این نعمت باید نماز برپاداری و دوم اینکه باید شتر قربانی کنی.

وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شعاری سرشار از معنویت و حکمت و پند برای همه مسئولان نظام تا رده های پائین تری جامعه است که باید همراه با عمل گرایی باشد نه شعار گرایی.

محمدی اظهارکرد: تنها راه علاج رفع مشکلات و گرفتاری های کشور در گرو عملی کردن مسئله اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده تاکید کرد: اقدام وعمل یک تکلیف است و در همه مسائل مذهبی، اعتقادی و اقتصادی و اجتماعی باید با اقدام و عمل میزان بصیرت خویش را بسنجیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.