گروه: اخبار استان خبر: 55714 / تاریخ انتشار : 1394/12/7 ساعت : 11:40

سوت زدن یک مدیرکل استان در نطق انتخاباتی یک کاندیدا + تصاویر

یکی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد درآخرین نطق انتخاباتی یکی از کاندیداهای دهمین دوره انتخاب مجلس در یاسوج صحنه ای جالب را به نمایش گذاشت که از سوی یک عکاس خبری ثبت شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، از آغاز شروع تبلیغات نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز پنجشنبه 29 اسفند تا روز چهارشنبه 5 اسفند که زمان پایان تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دهم به سر رسید صحنه های بسیار جالب و هیجان انگیزی از کاندیداها و طرفداران آنها از سوی عکاسان این پایگاه خبری، سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی ثبت و منتشر شد.

یکی از این صحنه های جالب مربوط به محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد است که در  آخرین نطق انتخاباتی غلام محمد زارعی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا برای متوجه کردن یکی از هواداران زارعی که بر روی سن حضور دارد دست به کار جالبی می زند.

باقری در میان شلوغی و همهمه جمعیت ابتدا قصد داشت تا با تکان دادن دست یکی از هواداران زارعی را متوجه کرده و به وی چیزی بگوید اما پس از به نتیجه نرسیدن تلاش هایش ترجیح می دهد تا انگشتان خود را در دهان فرو برده و با زدن سوت دهنی منظور خود را به این فرد بیان کند.

تصاویر زیر حرکات محمود باقری را نشان می دهد.


 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
بویراحمدی
1394/12/6 - 19:47
درود بر مهندس باقری زحمت کش
rateup 10
 ratedown 0
پاتاوه
1394/12/7 - 01:36
متاسفانه درنمایشگاه گردشگری امسال تهران سازمان میراث فرهنگی وگردشگری وصنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد وشهرستان دنا نامی نشانی عنوانی ازپل های پاتاوه ابشاربهرام بیگی غار ده شیخ زیلایی سقاوه وابشارمنج به عمدنبرد نه در سی دی ها نه درکاتالوگ ها ونه درنقشه اثری ردی ازانهانبودواشکارتبعیض دیده میشد عملکردبسیاربسیارضعیف این اداره درمقایسه باسایراستانهای حتی همترازوپایین ترازاستان مادیده می شد.متاسفم برای متولیان ودست اندرکاران این ارگان دولتی.لعنت برتبعیض اشکاروفاقدهرگونه توجیه. . . . 😎... درآن در هرجهنم دره ای باشی از تو رای گیری میکنند اما زمانی که می خواهند یارانه بدهند میگویند اطلاعات برخی خانوارها به درستی ثبت نشد نه اسمی عنوانی نشانی ازپاتاوه غار ده شیخ ابشاربهرام بیگی سقا
rateup 2
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.