گروه: اخبار استان خبر: 44249 / تاریخ انتشار : 1394/11/14 ساعت : 00:45
سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد:

۳ کتاب دفاع مقدس از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد چاپ می‌شود

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از گرد آوری و چاپ سه کتاب دفاع مقدس از سوی حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شریف اسلامی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در مورد گردآوری و چاپ کتاب فتاح، اظهار داشت: این کتاب با تلاش میترا رفیعی گردآوری و چاپ شد.

 

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: بعد از کتاب پایی که جا ماند ،کتاب فتاح دومین اثر ملی رزمندگان استان کهگیلویه و بویراحمد است که در روزهای آینده و با حضور مسئولان کشوری در تهران از این اثر دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

 

این مسئول با بیان اینکه حضور این کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد مورد استقبال مردم قرار گرفت، بیان کرد: چاپ اول این کتاب در 2 هزار و 500 نسخه و در 353 صفحه توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

 

وی از گردآوری و چاپ سه کتاب دوران دفاع مقدس در حوزه هنری استان خبر داد و گفت: سه کتاب خاطرات سرهنگ ذکاوت، خاطرات بسیجی هم‌استانی آقای وکیلی و روزشمار انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد نوشته دکتر سیاهپور در حال گردآوری و تدوین است که تا بهار سال آینده این کتاب‌های گردآوری و تدوین می‌شوند.

 

اسلامی تصریح کرد: کتاب مقاومت خندقیان در نوبت چاپ است و پس از چاپ در اختیار علاقه مندان به حوزه کتاب و کتاب خوانی قرار می‌گیرد.

 

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار می‌رود رسانه‌ها به عنوان بازوی توانمند حوزه هنری ما را در زمینه ترویج فرهنگ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی یاری کنند.

منبع: ایل بانو

انتهای پیام/م.غ/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.