گروه: اخبار استان خبر: 43979 / تاریخ انتشار : 1394/11/9 ساعت : 09:31

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهیدان کریمی و سهرابی ثانی+عکس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئولان و اعضای شورای اداری شهرستان لنده با خانواده های سردارشهید جانمحمد کریمی شهید محمد سهرابی ثانی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به مناسبت دهه مبارک فجر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئولان و اعضای شورای اداری شهرستان لنده با خانواده های سردارشهید جانمحمد کریمی شهید محمد سهرابی ثانی دیدار کردند.

رضا دهبانی نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با حضور در خانواده شهید سهرابی ثانی اظهارکرد: همه ما در قبال گرامیداشت نام و یاد شهدا و ادامه طریق راستینشان موظف و مسئول هستیم.

وی اظهارکرد: شهرستان لنده از جمله شهرستان هایی است که رزمندگانی نستوه و شهدای الگو و شاخصی در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در راه مبارزه با تروریسم داشته است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد در دیدار خانوده سردار شهید جانمحمد کریمی نیز ضمن تقدیر از دلاوری ها و رشادت های این سردار عاشورایی اظهارکرد: شجاعت و رشادت های سردار شهید جانمحمد کریمی بر هیچ یک از رزمندگان استان در طول هشت سال دفاع مقدس به خصوص حماسه پد خندق پوشیده نیست.

وی تاکید کرد: یاد و نام شهیدان همواره باید به عنوان غنی ترین فرهنگ در جامعه به بهترین شکل ممکن به همراه تکریم خانواده های معظم شهدا به نیکی گرامی داشته شود.

دهبانی نژاد گفت: آنچه که وظیفه بود در بحث حمایت از سریال حماسه پدخندق داشته ایم و نباید تلاش های 4ساله بهنام نوروزی کارگردان زحمت کش این سریال را فراموش کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار ها با اهداء لوح سپاس از خانواده های معظم سردار شهید جانمحمد کریمی و ستواندوم پاسدار شهید محمد سهرابی ثانی تجلیل کرد.

در این دیدارها سردار واهبی زاده از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات و هنرمندان حضور داشتند.

سردار شهید جانمحمد کریمی در تاریخ 4 تیرماه سال 67 در منطقه پدخندق و ستواندوم پاسدار شهید محمد سهرابی ثانی در تاریخ 13شهریور1390 در مبارزه با گروه تروریستی پژاک در کردستان به خیل عظیم شهدا پیوستند

منبع:به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده،.

انتهای پیام/م/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.