گروه: اخبار استان خبر: 43831 / تاریخ انتشار : 1394/11/5 ساعت : 13:29

تشریح برنامه های کمیته ورزش و جوانان لنده در دهه فجر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برنامه های کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر این شهرستان را تشریح کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، جمشید آبسواران رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر که با حضور اعضای کمیته ورزش وجوانان این ستادبرگزارشد اظهارکرد: دهه فجر آینه تمام نمای عزت و افتدار جمهوری اسلامی است .

وی افزود: حفظ دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی برهمه ما به عنوان میراثداران واقعی آن لازم و ضروری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با همکاری همه اعضای این کمیته در نظر دارد امسال نیز همانند سال گذشته با برنامه های فرهنگی و ورزشی خود زمینه حضور هرچه بهتر و بیشتر جوانان را در برنامه های این ایام الله فراهم سازند.

وی تاکید کرد: برگزاری مسابقات مختلف در رشته های فوتسال، والیبال، برگزاری جشنواره ورزش های بومی و محلی، تنیس روی میز، ورزش همگانی، کوهنوردی، پیاده روی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری ودومیدانی از جمله برنامه های دهه فجر کمیته ورزش و جوانان شهرستان لنده در دهه فجر می باشد.

آبسواران اظهارکرد: در حوزه بانوان نیز برنامه های خوبی پیش بینی شده است که کوهپیمایی بانوان و مسابقات تنیس روی میز و والیبال و ورزش های همگانی به عنوان شاخص ترین ها شمرده می شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت: توجه به ورزش روستاها یکی از مهمترین ضروریت های اداره ورزش و جوانان است که برنامه های شاد و منتوعی با همکاری کمیته عشایر و روستائیان در روستاها پیش بینی شده است.

انتهای پیام/م

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.