گروه: چرام خبر: 43606 / تاریخ انتشار : 1394/10/30 ساعت : 08:40

درخشش شاعران زن چرام در جشنواره استانی شعر محلی «تشک افتو»

دو شاعره خوش ذوق چرامی با کسب رتبه های دوم و سوم جشنواره استانی شعر محلی «تشک افتو» خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، روز گذشته آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی شعر بومی و محلی با عنوان «تشک افتو» با حضور مسئولان و شاعران برجسته کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

 

 در این جشنواره که به همت سازمان بسیج هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، شاعران هم استانی در بخش‌های موضوعی مختلف «یار یار، شروه، کلاسیک و سپید آئینی و دفاع مقدسی لری» به رقابت پرداختند.

 

 در آئین اختتامیه این جشنواره، آثار دو شاعره چرامی در بین 9 اثر برتر این حشنواره جای گرفت و خانم ها زهرا محمدی و لیلا موسوی به ترتیب مقام های دوم و سوم را در بخش کلاسیک لری کسب کردند.

 

بر اساس این گزارش نتایج کلی این جشنواره به شکل زیر می باشد که اکبر سلیمانی از لنده در بخش کلاسیک و پریسیما هاشمی از یاسوج در بخش شروه‌های لری، مقام اول، معصومه جاودانیان از بهمئی، زهرا محمدی از چرام در بخش کلاسیک و آریا معصومی از دهدشت در بخش سپید مشترکاً مقام دوم، حمید حسینیان از دنا، صمد غلامشاهی از لنده، قاسم بدره از دنا و لیلا موسویان از چرام مشترکاً مقام سوم را در بخش کلاسیک لری کسب کردند.

 

انتهای پیام/ن

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.