گروه: اخبار استان خبر: 43093 / تاریخ انتشار : 1394/10/17 ساعت : 15:57

حضور بانوان یاسوجی در مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر به روایت تصویر

مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر مجاهد روحانی و رهبر مردم شیعه عربستان با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم درحسینیه ثارالله یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،مراسم بزرگداشت آیت شیخ نمر محمد باقر النمر روحانی برجسته شیعه عربستان با حضور آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار بویراحمد، فرمانده نیروی انتظامی، معاون سیاسی امنیتی استانداری، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، روحانیون، معتمدین و برخی از اشخاص و رجال سیاسی استان در حسینیه ثارالله یاسوج برگزار شد.

 

در این مراسم بزرگداشت، که با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان همراه بود، ذاکران اهل بیت در رثای اهل بیت و این عالم ربانی به مداحی پرداختند.

 

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی به جنایات خاندان آل سعود از گذشته تا امروز اشاره کرد و گفت: رژیم سعودی با انجام اینگونه جنایات روز به روز نابودی خود را نزدیک تر کرده و به زودی طبق فرموده رهبر معظم انقلاب خون شیخ نمر دامان شاهان سعودی را خواهد گرفت و این رژیم را به نابودی می برد.

 

وی با اشاره به خوشحالی دشمنان اسلام و ایران از جمله آمریکا و اسرائیل از ناآرامی های منطقه خاورمیانه به سکوت معنا دار جوامع مدعی حقوق بشر غربی اشاره کردند که هیچگونه واکنش قابل قبولی در برابر این جنایت از خود نشان نداده و سیاست سکوت را دنبال می کنند.

 

آیت الله نمر عالم دینی کشور عربستان بود که به دلیل اینکه خواستار عدالت توسط رژیم آل سعود بود روز شنبه به شهادت رسید.

 

بانوان یاسوجی هم با شرکت در این مراسم یاد وخاطره این شهید نستوح را گرامی داشتند.

ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو
ایل بانو

 

منبع:ایل بانو

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.