گروه: ورزش خبر: 42981 / تاریخ انتشار : 1394/10/15 ساعت : 08:14

دعوت دو بانوی فوتبالیست هم استانی به اردوی تیم ملی زیر 14 سال دختران کشور

نایب رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه بویراحمد از دعوت دو بانوی هم استانی به اردوی تیم ملی فوتبال دختران زیر 14 سال کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، اقدس نوربخش با بیان اینکه سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی بانوان زیر 14 سال کشور از روز شنبه 12 دی ماه در تهران، محل کمپ تیم های ملی آغاز شده و تا روز سه شنبه 15 دی ماه ادامه دارد ، گفت: از استان کهگیلویه وبویراحمد خانم ها ناهید علیزاده و بیتا طاهری در این اردو حضور دارند.

وی هدف از برگزاری این اردو را گزینش بازیکنان برترجهت حضور در اردو های اصلی تیم ملی زیر 14 سال بانوان کشور و حضور در فستیوال بانوان زیر 14 سال آسیا عنوان کرد وافزود:با پتانسیل موجود در بین بانوان استان شاهد حضور این دو بانوی عزیز فوتبالی در تیم ملی فوتبال بانوان کشور در مسابقات آسیایی خواهیم بود.

نایب رئیس هئیت فوتبال استان در ادامه به درخشش دیگر بانوان استان در عرصه ملی و فوتبال باشگاهی اشاره و از حضور شبنم بهشت در تیم ملی و باشگاه لیگ برتر خبر داد  و افزود:در طی چند سال گذشته رشته فوتبال و فوتسال در استان کهگیلویه وبویراحمد در بین بانوان به جایگاه اصلی خود رسیده و همین امر باعث شده در کنار خانم بهشت بازیکنانی همچون مرضیه توفیقی نسب در تیم ملی فوتسال بانوان کشورحضور داشته باشند.

نوربخش نگاه فوتبال را به بحث آموزش مهم و وضروری دانست و از برگزاری کلاس های مربیگری درجه d  و داوری درجه 3 فوتسال بانوان تا پایان امسال خبر داد و از علاقمندان به فراگیری دوره مربیگری و داوری در خواست  نمود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر هیئت های فوتبال شهرستان و استان مراجعه نمایند .   

منبع:ایل بانو

انتهای پیام/م.غ/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.