گروه: کهکیلویه خبر: 42366 / تاریخ انتشار : 1394/10/3 ساعت : 22:02
دادستان کهگیلویه مطرح کرد:

جمع آوری دکه هایی که سد معبر ایجاد کرده اند/اختلافات شورا و شهرداری دهدشت نقل محافل شده است+ تصاویر

دادستان کهگیلویه با اشاره به اینکه شهردار موظف است که مصوبات شورای شهر را انجام دهد گفت: شهرداری دهدشت نباید هر خواسته ای را بپذیرد و بایک تماس تلفنی هر کاری انجام دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مجید کرمی دادستان کهگیلویه در جلسه شورای ترافیک که در محل شورای شهر دهدشت برگزار شده بود گفت: باید وظایف قانونی خود را بدانیم و آن ها را انجام دهیم و ضروت ندارد فراتر از وظایف قاونی خود عمل کنیم.

 

کرمی به اختلافات اعضای شورای شهر دهدشت اشاره کرد و با بیان اینکه در همه شوراها قطعا اختلاف وجود دارد گفت: سلیقه و هدف اختلاف نظر باید درست باشد و نباید سلایق شخصی و طایفه ای را در جلسات وارد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه اختلاف اعضا شورا و شهرداری دهدشت را همه می دانند و نقل محافل این شهر شده است افزود: اختلاف باید وجود داشته باشه اما برخی اوقات باید کوتاه آمد و اختلافات به این شکل را پایان داد.

 

دادستان کهگیلویه تصریح کرد: وقتی اکثریت اعضا شورا چیزی را مصوب می کنند آن هایی که مخالف هستند هم تبعیت کنند و جنجال و حاشیه ایجاد نکنند.

 

وی با اشاره به اینکه شهردار موظف است که مصوبات شورای شهر را انجام دهد گفت: شهرداری دهدشت نباید هر خواسته ای را بپذیرد و بایک تماس تلفنی هر کاری انجام دهد.

 

کرمی با بیان اینکه سد معبر دکه ها در شهر دهدشت بی داد می کند و فضای شهری دهدشت را خیلی خراب کرده است افزود: نباید در دادن امتیاز دکه ها به افراد مختلف سلایق شخصی را دخالت داد.

 

دادستان کهگیلویه با اشاره به اینکه بعضی دکه ها باید اصلاح شوند و بعضی دکه ها باید از سطح شهر جمع آوری شوندگفت: دکه هایی که واقعا مشکل دارند وسد معبر ایجاد کرده اند باید با تشکیل کمیته ای از سطح شهر دهدشت جمع آوری شوند.

 

وی با بیان اینکه اجاره و فروش دکه ها در سطح شهر دهدشت خلاف قانون است افزود: مالک تمام دکه ها شهرداری است و شهرداری می تواند از کسانی که این دکه ها را اجاره یا فروخته اند به عنوان فروش مال غیر شکایت کند.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه

پایگاه خبری کهگیلویه
پایگاه خبری کهگیلویه
پایگاه خبری کهگیلویه
پایگاه خبری کهگیلویه

 

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.