گروه: دنا خبر: 42190 / تاریخ انتشار : 1394/9/30 ساعت : 09:08

کلنگ دو سالن ورزشی در دنا به زمین خورد

کلنگ دو سالن ورزشی در روستای کره و روستای باگ با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان دنا به زمین خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیر دنا مراحل ساخت دو سالن ورزشی در روستاهای باگ و کره صبح امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی و حضور نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد.

 

ایزد پور رئیس اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد در آیین کلنگ زنی سالن سر پوشیده روستای کره گفت: این دو پروژه با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال کلنگ زنی شده و امیداوریم در حداقل زمان ممکن به بهره برداری برسد.

 

وی با بیان اینکه دو سالن روستای کره و باگ از محل اعتبارات هدایای خاص وزارت نفت تامین شده است گفت :سر جمع این اعتبارات 14 میلیارد تومان است که با درایت آقای زارعی محقق و به شهرستان بویر احمد و دنا آمد .

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد ابراز داشت:سالن سر پوشیده روستای کره در زمینی به مساحت 927 متر مربع و سالن روستای باگ در زمینی به مساحت 1400 متر مربع ساخته و تحویل جوانان این منطقه می شود.

 

ایزد پور با بیان اینکه هفت میلیارد از این منابع تامین اعتبار شده است تاکید کرد:هفت میلیارد مابقی این پروژه در سال آینده وصول و به پیمانکاران پرداخت می شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.