گروه: اخبار استان خبر: 41264 / تاریخ انتشار : 1394/9/12 ساعت : 15:10

مدعیان ابتدا وزن خود در دانشگاه را ببینند بعد مهمان فتنه گر دعوت کنند

فقط اندکی از صحبت ما متوجه یادداشت شما بود ، حرف ما با شورای تامین استان بوده که به جد دنبال مطالبات و اعاده حیثیت برای خواهرمان خواهیم بود و منتظر اقدام هستیم

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج بیانیه ای در پاسخ به برخی مطالب ناصحیح منتشره پیرامون حوادث این دانشگاه در هفته جاری صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

برادر رزمنده جناب آقای  قاسم یزدانی و حزب کارگزاران استان و سایت کبنانیوز
به مدعیان فرهنگ و سیاستان بفرمایید تا ابتدا وزن خود در دانشگاه را ببینند و بسنجند و بعد مهمان فتنه گر دعوت کنند .
اگر به احترام ایام جواب ندهیم نزدیکان نادان و دوستان سیاسیتان خواهند گفت که جوابی نداشتند و از طرفی چون معلم هستید به احترام مقام معلمی تان مواردی را که طرح کردید جواب می دهیم وگرنه این چند روز عقده گشایی های زیادی علیه دانشجویان ارزشی در رسانه ها منتشر شده که ارزش جواب دادن ندارد .

 حال به اقتضای حال چند نکته :
از بازشدن باب گفتگو ابراز خوشحالی کردید ، ما همیشه اهل گفتگو بودیم و منطق و این شما هستید که همیشه با فرار به جلو منتقدین را افراطی ، تندرو ، خشونت طلب ، دلواپس و ... می خوانید و می رانید ، اما سوگمندانه باید گفت که قواعد گفتگوی برادرانه و دلسوزانه در استان دچار کاستی و نابسامانی شده است و علت آن هتک حرمت و حدناشناسی و خودمحوری و چنگ یازیدن به ریسمان پوسیده فتنه گرانی چون آذرمنصوری است که ورود و خروجش به دانشگاه آزادیاسوج را سایت بی بی سی تنظیم می کند ، همان دانشگاهی که  دوام و قوامش به شهریه ای است که حاصل دستان پینه بسته ی پدران ماست و اگر اعاده حیثیت دخترشان را نبینند و نشنوند دیگر حاضر نخواهند بود فرزندانشان را به چنین مکانی بفرستند .

- از قلم معلمی تان دراین یادداشت که نسبت به قبلی وجهه بهتری دارد سپاسگزاریم و از واژه های تهمت زا کم تر استفاده کردید  هرچند که ((برایتان نوشتن ،ایمانتان به یغما رفته ،تصور ازبسیج و ...)) نوع دیگری از این روحیه و رویکرد برچسب زنی جماعت شماست . به عنوان جماعتی خواهر خدمتتان عرض می کنیم ما مدت هاست از دست و زبان ، گفتار و رفتار دوستان شما در دانشگاه امنیت نداریم و اسامی ما در رسانه ها موجود است تضمین امنیت بدهید تا اسامی منتشر شود و شبهه شما اگر رفع شدنی باشد رفع شود .

- فقط اندکی از صحبت ما متوجه یادداشت شما بود ، حرف ما با شورای تامین استان بوده که به جد دنبال مطالبات و اعاده حیثیت برای خواهرمان خواهیم بود و منتظر اقدام هستیم
- ایمان ما به یغما نرفته اگر باورهای دیروز شما جابجاشده باید مشکل خودتان را بررسی نمایید. البته اذعان  خوبی است و برای ما هم عبرت آموز است که حرف رزمنده دیروز با همان دشمن مشترکی که ازش نام می برید یکی است .- ما منکر جبهه رفتن جنابعالی نیستیم .اما سئوال ما این است که سربند ((وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَکُونَ فِتْنَة)) ٌ   شما کجا رفته است . ((میزان حال فعلی افراد است .))دعوای ما و شما امروز برسرفتنه گری است که همین دیروز گفته اسلام مربوطه به 1400 سال پیش است و این شمایید که فتنه گری و فتنه گران را عین حقیقت می دانید و به خواهران بسیجی تان که ادعای آن را دارید کوچکترین شانی قائل نیستید و از اعتراض جمع کثیری از دانشجویان این دیار به یک سخنران فتنه گر چنان به ستوه آمده اید که النگوی شکسته همان خواهر دانشجویتان را در زیر کتک کاری دوستانتان به چاقوی مدرن تشبیه کرده اید .

 به مدعیان فرهنگ و سیاستان بفرمایید تا ابتدا وزن خود در دانشگاه را ببینند و بسنجند و بعد مهمان فتنه گر دعوت کنند .شاخصی را امام راحل بیان  کردند که ملاک عمل ماست و آن اینکه هرگاه دشمنان از شما تمجید کردند بدانید که عیب اساسی به کارتان وارد است و اگر دشمنان از دست شما عصبانی شدند در درستی کارتان شک نکنید .حال وجه مشترک مواضع و عصبانیت جنابعالی و فرماندار شهرستان و دوستانتان را با سایت های بیگانه و حتی منافقین چگونه تفسیر و تبیین و توجیه می شود.  طبیعی است تا آبشخور حرف شما و دوستان محدودتان با سایت های بی بی سی ، منافقین ،من وتو و کلمه و ... یکی باشد و در میان دیارخودتان سیر نکنید تصورتان از بسیج همانی باشد که منافقین برای تان دیکته می کنند . منطق بسیج تواضع و برادری و مهربانی و مدارا  است و تاکنون هم چنین بوده و در این فتنه خودساخته در دانشگاه هم اگر خویشتنداری و مدیریت  بسیجیان نبود، رفتارشنیع مدعیان فرهنگ و سیاست در حرمت شکنی ، حادثه ها می آفرید ، که نه دانشگاه و نه فرمانداری که از سر لجاجت اصرار به برگزاری مجدد سخنرانی در دانشگاه داشت ، قادر به فیصله دادن آن نبود .این را از شاهدان عینی و منطقی و منصف همفکرتان در دانشگاه  بپرسید نه از یادداشت نویسان روزمزد و تیتررسانه های خارجی  .کسیکه این همه گرد وخاک به پاکرده و اصرار دارد که در بیمارستان بماند خود بهتر می داند دست به چه عمل شنیعی زده است .  خوب بدانید  هرگاه منافقین به بسیج لفظ مهربانی دادند روز مرگ بسیج است که زهی خیا باطل . ما دعوی حق کرده ایم شما که توصیه می فرمایید که کسی خودش را حق نداند چگونه برای جماعتی تکلیف شرعی و قانونی و حدود و ثغور مشخص می نمایید .

چند نکته هم در پاسخ به یادداشت کبنانیوز :

1-    اینکه هی دم از مجوز می زنید نشان دهید، مجوز را فقط دونفر در دانشگاه  امضا کردند که  خودشان اذعان دارند که نمی شناختند و یکی از این دوتا به دیگری ظاهرا اعتماد کرده است .
2-    زیرسئوال بردن مدیریت کلان استان خود عین بی قانونی و طغیان علیه قانون و خشونت و قانون گریزی است ، حال چگونه نگران مجوزی هستید که همین مدیریت استانی باید تایید کند . مدیریت کلان استان در بسیاری از مسایل منطقی و مدبرانه و عاقلانه بوده ، اگرچه انتقاداتی هم وجود دارد .
3-    خیلی ذوق نکنید سخنرانی خانم منصوری در دانشگاه اصفهان نبوده ، بلکه دانشگاه صنعتی اصفهان و در جمع همان چندنفری است که شما در تصویر آوردید .
4-    دعوت کننده در آن دانشگاه حداقل  چندنفری دانشجو را برای آمدن به سالن یا همراه داشت و یا قانع کرده بود ولی دوستان شما همش 4 نفربودند که همراهش بودند ونمی دانم می خواستند برای کی سخنران بیاورند .
5-    نکته این جاست که سخنران محبوب شما در همان صحبت محدود گفته قوانین اسلام مربوط به 1400سال پیش است و باید مدل  کانادا را پیاده کنیم . اگر شما تشنه فراگیری این فراز بودید حال بردارید و در سایت خود تیترش کنید تا ...

واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزادیاسوج

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1394/9/12 - 23:29
احسنت
rateup 0
 ratedown 0
آوار
1394/9/13 - 20:00
میگم این جوابیه رو هم کبنانیوز زده اما اسم خودشو حذف کرده///////خودشو مسخره کرده
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.