گروه: اخبار استان خبر: 225749 / تاریخ انتشار : 1402/1/11 ساعت : 12:22

‌پلمپ یک واحد تولیدی شن و ماسه در بهمئی

رئیس اداره تعزیرات حکومتی بهمئی از پلمپ یک واحد تولیدی شن و ماسه به دلیل تخلف خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرسارسلان عباسی رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی در بازدید از واحدهای تولیدی شن و ماسه در این شهرستان گفت: با توجه به پیگیری‌ها و شکایت‌های مردمی از واحدهای تولیدی شن و ماسه در شهرستان بهمئی به همراه مسئولین بازرسی، اداره صنعت و معدن و اماکن نیروی انتظامی به واحدهای مربوطه مراجعه و از نزدیک از این واحدها بازدید به عمل آمد.

 

وی ادامه داد: گزارش‌های اولیه حاکی از افزایش خودسرانه نرخ شن و ماسه در شهرستان بوده که بلافاصله در قالب گشت مشترک به واحدهای مربوطه مراجعه و برای متخلفینی که از قانون سرپیچی کردند تشکیل پرونده داده شد و یک واحد صنفی به علت عدم رعایت نرخ مصوب و گران‌فروشی پلمپ و به نصب پارچه محکوم شد.

 

عباسی افزود: نرخی که از سوی معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ گردید به‌تمامی تولیدکنندگان شن و ماسه در سطح شهرستان ابلاغ و موارد و تذکراتی که لازم بود به واحدها ابلاغ‌شده است.

 

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی ادامه داد: بر اساس نرخ مصوب و با توجه به اینکه هیچ‌گونه افزایش قیمتی چه واحد‌های تولیدی و چه واحدهای توزیعی در ماه‌های اولیه سال ۱۴۰۲ وجود نداشته و تولیدکنندگان با پذیرش مصوبه (هر تن ۸۹ هزار تومان) اقدام به فروش شن و ماسه کردند و بالاتر از نرخ مصوب قطعاً خلاف قانون و گران‌فروشی است.

 

عباسی در پایان در هشدار به متخلفین گفت: افرادی که در فکر تخلف و تخطی از قانون یا سودای تخلف را داشته باشند بدانند که از ذره‌بین تعزیرات حکومتی مصون نیستند.

 

---

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.