گروه: اخبار استان خبر: 225655 / تاریخ انتشار : 1402/1/5 ساعت : 17:26
مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد

توجه ویژه به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصادی هدف اصلی نامگذاری سال

مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین هدف نامگذاری امسال به نام «مهار تورم، رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری توجه ویژه به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصادی است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس حشمت اله صمیمی دوست با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «مهار تورم، رشد تولید» گفت: پیشرفت و‌ توسعه کشور در تمامی زمینه‌ها به‌ویژه در حوزه اقتصاد درگرو رشد تولید و مهار تورم است.

وی بابیان اینکه یکی از بهترین راه‌ها برای رفع کسری بودجه و کاهش انتظارات تورمی از این ناحیه بحث مولدسازی در اقتصاد است اذعان داشت:مهار تورم و رشد تولید دو راهبرد نجات‌بخش برای اقتصاد ایران در شرایط فعلی است.

مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: عوامل مختلف تورم‌زا چه خارجی و چه داخلی به‌ویژه در سال‌های اخیر تورم نسبتاً بالایی را به اقتصاد ایران تحمیل کرده بنابراین مهار تورم و کاهش آن امری ضروری برای شرایط فعلی اقتصاد، معیشت مردم و ثبات اقتصادی است.

صمیمی دوست تصریح کرد: مسئله اقتصاد، موضوع تولید و مهار تورم امروز مسائل اصلی و مهم کشور است و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری و اهمیت به آن باید اولویت تمام مسئولان و همه‌ی دستگاه‌های اجرایی کشور باشد.

وی در ادامه تاکید کرد:مهمترین هدف نامگذاری امسال به نام «مهار تورم، رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری توجه ویژه به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصادی است و در چند سال اخیر شعارهای سال بر پایه مسائل اقتصادی بوده که یک مسئله حیاتی و مهم است.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.