گروه: بویر احمد خبر: 225648 / تاریخ انتشار : 1402/1/5 ساعت : 11:59
اینفوگرافیک؛

آبشار تنگ تامرادی؛ بکرترین جاذبه یاسوج!

آبشار تنگ تامرادی در50کیلومتری غرب یاسوج قرار دارد.خاطره‌ای به‌یادماندنی از گردش در جاهای دیدنی اطراف یاسوج برایتان رقم خواهد زد،اینفوگرافیک تهیه شده توسط مرکزمتنای استان کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،به هر گوشه از کشورمان ایران که نگاه می کنیم، جاذبه های دیدنی منحصر به فردی وجود دارد که هر کدام برای خود می توانند تجربه های بی نظیری را برایمان به ارمغان بیاورند. از همین رو در این مطلب می خواهیم به یکی از جاذبه های استان کهگیلویه و بویر احمد اشاره داشته باشیم، این جاذبه تنگ تامرادی است.

تنگ تامرادی تنها یکی از زیبایی‌های یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد است. دسترسی به این جاذبه در دوران قدیم بسیار دشوار بوده و مسیر رسیدن به آن ناهموار. امروزه اما با راه سازی، مسیر دسترسی به این تنگ آسان شده و مسافران می‌توانند به راحتی از آن بازدید کنند و لحظات خوشی را در آن رقم بزنند. تنگ تامرادی یک آبشار بسیار زیبا را در خود جای داده که آن را به مکانی محبوب برای دوستداران طبیعت تبدیل کرده است.

از مهم ترین نکات در سفر به آبشار تنگ تامرادی این است که مسیر پیمایش آن نازی چندانی به تجهیزات طبیعت گردی ندارد و با ۲۰ دقیقه پیاده روی می توان به آن رسید، البته اگر بخواهید به آبشارهای بعد از آن بروید باید از مسیرهای پیچیده و خطرناکی عبور کنید که این امر برای افراد آماتور توصیه نمی شود، از دیگر دیدنی های تامرادی م توان به غارهای ریز و درشت، جنگل های بلوط زاگرس، چشمه بلوط عسلی، پیک نیک و عکاسی اشاره کرد.

 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.