گروه: اخبار استان خبر: 225630 / تاریخ انتشار : 1402/1/5 ساعت : 14:42
عکس نوشته؛

وضعیت نگران‌کننده حجاب در اماکن گردشگری یاسوج/برخورد با گران‌فروشی و تخلفات صنفی+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به وضعیت اسفناک و نگران‌کننده حجاب و صحبت مسئولان درباره تخلفات صنفی و چند خبر دیگر پرداخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به وضعیت اسفناک و نگران‌کننده حجاب و صحبت مسئولان درباره تخلفات صنفی و چند خبر دیگر پرداخته است.

---
 

نقض قانون صریح حجاب در یکی از مراکز تفریحی بزرگ شهر یاسوج باعث نگرانی شهروندان نسبت به ترویج بدحجابی در سطح شهر و استان شده است.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید.

---
 

در بازرسی از سطح بازار دهدشت عدم درج قیمت و گران‌فروشی ۲ تخلف عمده و رایج این شهر مشاهده شده است.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید.

---
 

سعید جاودان سیرت دستور فوری بازگشت نیرو های اخراجی بیمارستان بی بی حکیمه گچساران را صادر کرد.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید.

---
 

موسوی گفت: شهرستان کهگیلویه ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینهٔ اماکن تاریخی و گردشگری دارد که می‌تواند به یکی از قطب های اصلی گردشگری استان تبدیل شود.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید.

---
 

فرماندار شهرستان لنده گفت: برای راه‌اندازی کارخانه یخ با پیگیری‌های استاندار و نماینده کهگیلویه با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان مشکلات این کارخانه برای حرکت در جهت تولید، تلاش صورت گرفت.خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید.

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.