گروه: اخبار استان خبر: 225608 / تاریخ انتشار : 1402/1/3 ساعت : 13:29

وضعیت اسفناک و نگران‌کننده حجاب در یکی از مراکز تفریحی بزرگ یاسوج+تصاویر

نقض قانون صریح حجاب در یکی از مراکز تفریحی بزرگ شهر یاسوج باعث نگرانی شهروندان نسبت به ترویج بدحجابی در سطح شهر و استان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس شرایط نا‌مطلوب حجاب در اماکن گردشگری کشور زنگ خطری است که باید کاملاً جدی گرفته شود و به فکر راهکار اساسی برای مقابله با این مقوله ضدقانونی بود؛ چه اماکن تحت نظر وزارتخانه و چه بوستان‌ها و مراکز تفریحی، شرایط مطلوبی ندارند و بدحجابی و بی‌حجابی در این اماکن زیاد مشاهده می‌شود.

 

این ناهنجاری‌ها در سطح جامعه فراگیر است و نمونه آن در رویداد‌های مختلف قابل‌مشاهده است، اما آنچه واضح است، این است که حداقل اماکن تحت مدیریت را باید کنترل و از اقدامات هنجار‌شکنانه در آن‌ها جلوگیری کرد.

 

درحالی‌که پدیده بدحجابی در سطح شهر یاسوج نسبت به گذشته افزایش داشته است اما بدون تردید یکی از عوامل مهم به وجود آمدن چنین مسئله‌ای، وجود برخی مراکز تفریحی و گردشگری است که با آزاد گذاشتن حجاب و بی‌قانونی به این مقوله دامن زده‌اند.

 

تصاویر ارسالی مخاطبان حکایت از نقض قانون صریح حجاب دریکی از مراکز تفریحی معروف شهر یاسوج دارد و همان‌گونه که در تصاویر مشاهده می‌شود وضعیت حجاب در باشگاه بولینگ این مجموعه بسیار نگران‌کننده است.

 

این وضعیت نامطلوب حجاب در اماکن گردشگری و تفریحی شهر یاسوج قطعاً موردپسند اکثریت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیست که امیدواریم مسئولان مربوطه برخوردهای قانونی لازم را با چنین مجموعه‌هایی داشته باشند تا دیگر شاهد چنین فجایعی نباشیم.

 

 
 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.