گروه: اخبار استان خبر: 225549 / تاریخ انتشار : 1402/1/1 ساعت : 10:16
هاشمی مهر در گفتگو با صبح زاگرس:

شعار سال ابزار پیش برنده برای مسئولین کشور است/ سازوکار تحقق شعار سال توسط دولت تعیین می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام‌گذاری سال یک ابزار پیش برنده برای مسئولین است که پیرامون شعاری که در آن سال وجود دارد برنامه‌ریزی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس با تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۲ و عید نوروز، به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری بدون حساب‌وکتاب نیست بلکه به ادله‌‌ای رسیدند و با انتخاب شعار سال دورنمایی را برای آینده کشور تعریف می‌کنند.

 

 جواد هاشمی‌مهر ادامه داد: درواقع نام‌گذاری سال یک ابزار پیش برنده برای مسئولین است که پیرامون شعاری که در آن سال وجود دارد برنامه‌ریزی کنند.

 

وی افزود: در سال ۱۴۰۱ هم در حوزه تولیدات دانش‌بنیان اختراعات و ابداعات بسیار خوبی در پی فرمایشات مقام معظم رهبری به وجود آمد.

 

هاشمی مهر ادامه داد: تحولات زیادی در حوزه اقتصادی ایجاد شد درحالی‌که ما شانزدهمین اقتصاد برتر دنیا هستم هرچند درست است که تورم کمرشکن بود و نگرانی‌هایی ایجادشده است، مطالباتی که مقام معظم رهبری داشتند شاید به‌طور کامل محقق نشده باشد اما مسئولیتی اجتناب‌ناپذیر برای مسئولان است که فرامین مقام معظم رهبری را اجرا کنند و در راستای تحقق کامل شعار سال اقدام کنند، امیدواریم که رضایت هم برای مردم و هم برای رهبر انقلاب ایجاد شود.

 

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر چگونگی اجرایی شدن این راهبرد بیان کرد: برای اجرایی شدن شعار سال سازوکارها باید در بدنه بالادستی دولت تعریف شود و به رده‌های پایین‌تر ابلاغ شود که هم منویات مقام معظم رهبری را اجرا کنند و هم دستورالعمل و سازوکاری که دولت برای پیش بردن شعار سال تعریف کرده در دستور کار قرار دهد که قطعاً بهترین روش می‌تواند برای پیشبرد شعار سال باشد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.