گروه: اخبار استان خبر: 225530 / تاریخ انتشار : 1401/12/29 ساعت : 13:53

وضعیت نامناسب جاده ورودی منطقه گردشگری شلالدون باشت+تصاویر

وضعیت نامناسب و تخریب یکی از پل‌های واقع در مسیر ورودی منطقه گردشگری شلالدون باشت باعث ایجاد دردسر و مشکل برای گردشگران شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس منطقه گردشگری شلالدون از نقاط دیدنی استان کهگیلویه و بویراحمد است و در هفت کیلومتری شهر باشت و در مجاورت روستای خان احمد و مسیر ارتباطی جاده ترانزیتی گچساران به شیراز قرار دارد.

 

این منطقه با طبیعت سرسبز، دل‌انگیز و پوشش گیاهی جنگلی وسیع از تپه‌ماهورها و دره‌های زیبایی تشکیل‌شده که در سال‌های اخیر میراث فرهنگی با ایجاد کمپینگ، اقدامات اولیه تفریحی را فراهم کرده است.

شلالدون یکی از ده نقطه گردشگری نمونه کهگیلویه و بویراحمد است که به‌خصوص در تعطیلات نوروز مسافران و گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند.

 

یکی از مشکلات و مسائلی که در سال‌های اخیر در این منطقه گردشگری وجود دارد وضعیت نامناسب و تخریب یکی از پل‌های واقع در مسیر ورودی آن از سمت روستاهای خان احمد است که باعث ایجاد دردسرهایی نیز شده است.

 

وضعیت نامناسب این پل باعث شده است بخش زیادی از مسافران و گردشگرانی که از این سمت قصد ورود به سمت شلالدون را دارند با مشکل مواجه شوند و مجبور به طی کردن مسافت بیشتر و البته به جان خریدن خطرات بیشتر هستند.

 

 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.